Žyma: kreditai internetu

Kreditai dirbantiems užsienyje. Dėl kokių priežasčių taip retai suteikiami?

No Comments
paskolos

 

paskolosDirbate užsienyje, bet bandote skolintis iš lietuviškų paskolų bendrovių? Aišku, kad niekas nedraudžia bandyti, tačiau verta žinoti, kad kreditai dirbantiems užsienyje dažniausiai suteikiami labai retai, nes yra įprasta taikyti sąlygas visiems vienodai. Tos sąlygos dažniausiai yra priežastis, kodėl dirbančių užsienyje asmenų paraiškos yra atmetamos. Aišku, jos gali būti atmetamos ir dėl kitų priežasčių, kurios nesusijusios su darbo vieta. Kaip bebūtų, galvojantiems apie paskolos ėmimą internetu, naudinga būtų pasidomėti visu procesu. Palyginus ankstesnius laikus su dabartiniais, tas procesas yra šiek tiek pasikeitęs. Tad, ką reikia suprasti visiems, norintiems pasiskolinti pinigų internetu?

Kreditai dirbantiems užsienyje įprastai nesuteikiami dėl to, kad tokie asmenys išsiregistruoja iš Lietuvos, negauna pajamų arba tiesiog turi daug pradelstų skolų. Tai, kad dirbate kitoje šalyje, niekaip nesuteikia teisės gauti paskolą išimtine tvarka. Visiems galioja tos pačios taisyklės. Jeigu jūs nesate Lietuvos gyventojas, tuomet ir neturėtumėte kreiptis į lietuviškas bendroves. Jos paskolas siūlo tik mūsų šalies gyventojams. Visai nėra skirtumo, kad esate kilę iš Lietuvos ir mokate lietuvių kalbą. Kreditoriams labiausiai rūpi ar jūs sugebėsite ir ar norėsite grąžinti pasiskolintą sumą laiku.

Kreditingumo vertinimo metu nustatomas rizikos lygis. Ne paslaptis, kad vis dar nemažai paskolų bendrovių vangiai žiūri į tuos, kurie dirba kitoje šalyje. Jos baiminasi, kad tokie klientai tiesiog pasiskolins pinigus ir pagės į kitą šalį. Žinoma, išvykimas iš Lietuvos niekaip neapsaugos nuo skolų išieškojimo. Tai turėtų įsidėmėti kiekvienas asmuo. Dabar kai tik skolos užsienyje išieškomos žymiai lengviau, nes tiek mokesčių administratoriai, tiek antstoliai lengviau bendradarbiauja nuotoliniu būdu. Kaip bebūtų, jeigu norite pasiskolinti kažkokią pinigų sumą, atsakingumas bus būtinas, o jis matysis kredito istorijos ataskaitoje.

Tiesiog būtina suprasti, kad kreditai dirbantiems užsienyje neišduodami dėl elementarių priežasčių. Kartais tos priežastys yra tokios pačios, dėl kurių paskolų negauna ir patys lietuviai. Kredito istorijos ataskaita parodo ar žmogus visada atsakingai vykdo savo įsipareigojimus. Jeigu turite praleistų mokėjimų ir nesiruošiate jų sumokėti, tuomet naują paskolą teks pamiršti.

Paskolų teikėjai pabrėžia: kreditai dirbantiems užsienyje neišduodami geresnėmis sąlygomis

kreditai dirbantiems užsienyje

kreditai dirbantiems užsienyjeKitose šalyse gyvenantiems lietuviams kreditoriai siunčia žinią – kreditai dirbantiems užsienyje neišduodami, jeigu paskolos paraišką teikiantys asmenys yra laikomi nenuolatiniais Lietuvos gyventojais. Dauguma lietuvių bando internetu pasiskolinti pinigų iš mūsų šalyje veikiančių kredito įstaigų, tačiau klaidinga galvoti, jog kreditoriai noriai skolina pinigus tiems, iš kurių skolas išieškoti paskui bus sudėtinga. Net ir Lietuvos bankas akcentuoja, kad nors užsienyje dirbantys lietuviai ir uždirba gerokai didesnes sumas, jiems skolinimosi galimybės negerėja, jeigu jie Lietuvoje net negyvena. Tokiais atvejais, kai bandoma skolintis gyvenant užsienyje, siūloma pasidomėti vietinių bendrovių paslaugomis. Kitose šalyse taip pat yra išduodamos paskolos internetu.

Kreditai dirbantiems užsienyje neišduodami, nes bijoma prarasti pinigus.

Kiekvienas kredito teikėjas stengiasi apsaugoti savo kapitalą maksimaliai, o kalbant apie skolinimąsi, tai šiuo atveju saugikliais laikomas skolų išieškojimas. Paprasčiausiai, iš Lietuvoje gyvenančių klientų lietuviškos bendrovės skolas išieško žymiai lengviau, o štai jeigu klientas gyvena užsienyje, tai situacija keičiasi kardinaliai. Nors ir yra bendras ES sąjungos šalių susitarimas efektyviau dirbti ties turto arešto procedūromis, vis tiek iš užsienyje gyvenančių asmenų kredito įstaigos sunkiau išieško skolas.

Ieškant paskolų teikėjų, tiesiog nereikėtų tikėtis, kad darbas užsienyje garantuoja kažkokias geresnes sąlygas – to nebūna. Jeigu jūs dirbate užsienyje ir net nesiruošiate grįžti į Lietuvą, tai vargu mūsų šalyje veikiančios kredito įstaigos norės jums paskolinti pinigų. Joms tai būtų didžiulė rizika. Taip pat reikia paminėti, kad užsienyje gyvenantiems lietuviams nereikėtų tikėtis gauti tokias finansines paslaugas. Vis dėlto Lietuvoje skolinimo tvarka yra griežta ir kiekvienas paskolos teikėjas privalo patikrinti asmenų kreditingumą. Jiems tai padaryti bus sunku ar visai neįmanoma, jeigu besiskolinantis asmuo gyvena ir dirba užsienyje.

Kreditai dirbantiems užsienyje tiesiog negali būti išduodami dėl Lietuvoje esančios rinkos priežiūros.

Kadangi mūsų šalyje vartojimo kredito teikėjai yra akylai stebimi, jiems nėra tikslo skolinti pinigus neaiškiems užsienyje gyvenantiems asmenims. Net jeigu ir gautumėte paskolą kažkokiais išskirtiniais būdais, tai tuomet kredito įstaiga rizikuos sulaukti bausmės. Matote, už aplaidų kreditingumo įvertimą kreditoriams atimamos licencijos arba skiriamos didžiulės baudos.

Greitieji kreditai – už ar prieš?

No Comments
kreditai

kreditaiLaikraščių puslapiai mirga antraštėmis, kaip greitųjų kreditų kompanijos nuvedė vieną ar kitą žmogų į bankrotą, sugadino gyvenimą ir panardino į skolas. Tačiau ar tokie kreditai – tikrai visiškas blogis? O gal besiskolinantieji ,,nejautė saiko“ ir neįvertino savo galimybių? Juk niekas pinigų neskolina per prievartą – kiekvienas, imantis paskolą asmuo, atsako už savo veiksmus, ir kaip norėtųsi tikėti, apskaičiuoja, kada ir kaip galės ją grąžinti. Tai kur slypi tas paskolų blogis?

Lengvai suteikiama – lengvai ir imama

Greitieji kreditai paskolos ir visi kiti pinigų paskolinimo būdai yra skirti nenumatytoms išlaidoms padengti – staiga atsiradusiam paskutinės minutės pasiūlymui išsvajotai kelionei, netyčia sugedus automobiliui ar užklupus kitiems nesklandumams. Kadangi atsitikus nemaloniai situacijai, pinigėlių prisireikia itin greit, kreditai greitieji itin praverčia – pinigai paskolinami tą pačią dieną, nereikalaujant didelių ataskaitų apie besiskolinančiojo darbo užmokestį ar stažą. Dauguma žmonių, pasinaudoję greitųjų kreditų paslauga, užklupus bėdai liko labai patenkinti – tam tikru momentu tai buvo vienintelė išeitis.

Tai kur tada slepiasi paskolų bėdos?

Kreditai bėdas sudaro tada, kai juos žmonės imti pradeda nė kiek negalvodami ir neplanuodami. Kad ir koks geras bankininkas ar finansų konsultantas bebūtų, jis niekada tiksliai neapskaičiuos besiskolinančiojo galimybės atiduoti paskolą – kiekvieno asmens išlaidumas skiriasi, kartais netgi skiriasi ženkliai.

Blogiausia – kai vartojamieji kreditai internetu suteikiami tampa ne finansine pagalba, o pragyvenimo šaltiniu besiskolinančiajam. Kadangi internetu kreditai suteikiami pakankamai greitai, ir, kaip jau buvo minėta, tokį kreditą imant nereikalaujama atskleisti savo uždarbio ir net darbo pobūdžio, dažnai juos pamėgsta bedarbiai – pinigai gaunami lengvai, tačiau kaip juos atiduoti? Štai čia ir pasirodo visos baisios istorijos, apie į beprotiškas skolas įlindusius žmones.

Apsukrieji iš kreditų išpeša ir naudos

Jei paskola imama apgalvotai ir apsvarsčius visus galimus variantus, iš jos galima net išlošti. Kaip elementarų pavyzdį galima paminėti kreditų pagalba akcijos metu pigiai nupirktus pirkinius, kurie vėliau perparduodami brangiau.

Taip pat ypač naudinga skolintis, kai nereikia mokėti jokių papildomų pinigų – palūkanų. Žinoma, kreditai be palukanu dažniausiai suteikiami artimųjų vienas kitam, tačiau net ir skolinantis iš įvairių kreditorių įmanoma rasti tokių variantų. Kaip jau buvo minėta, kreditai internetu suteikiami, neatsižvelgiant į tai, ką žmogus dirba ir kiek uždirba. Būtent šis faktorius daro juos itin populiariais – o dažnas jų vartojimas priverčia įvairias kreditorių įmones konkuruoti tarpusavyje. Kuo toliau, tuo dažniau sutinkama akcijų ,,pirma paskola nemokamai“ – tai reiškia, kad pirmą kartą skolinantis iš tam tikros kredito įmonės, tereikia grąžinti tik tą sumą, kuri buvo pasiskolinta – be jokių užaugusių palūkanų.

Ar suteikiami dideli greitieji kreditai?

Kadangi norint gauti greitąją paskolą, nereikia nurodyti savo pajamų, šios paskolos dažniausiai nebūna didelės – iki vieno, dviejų tūkstančių, išskirtiniais atvejais – iki dešimties tūkstančių. Tokie vartojamieji kreditai nėra skirti stambiems pirkiniams įsigyti. Taigi, norint pasiimti kreditą būstui ar automobiliui, teks ieškoti kito varianto.

Kreditai bustui išduodami jau visiškai kita tvarka. Norint gauti paskolą, skirtą nekilnojamam turtui įsigyti, procesas gali užtrukti kiek ilgiau – analizuojamos asmens pajamos, amžius, gyvenamoji vieta ir kiti faktoriai. Ne taip lengvai suteikiami ir kreditai automobiliui įsigyti – kadangi jie dažniausiai viršija dešimt tūkstančių litų, svarstymas, ar suteikti paskolą, taip pat užtrunka.

Greitieji kreditai paskolos – už ar prieš nuspręsti kiekvienas turi individualiai. Tačiau jokie kreditai dar nepakenkė tiems, kurie skolinosi apsvarstę, apskaičiavę ir išmatavę savo galimybes. Pagrindinė taisyklė – jei nėra pastovių pajamų – šaltinio, iš kurio bus gražinama paskola, skolintis tikrai nederėtų.