Žyma: lėktuvų bilietai

Pigūs lėktuvų bilietai

No Comments
lėktuvo bilietai

Esate kelionių mėgėjas ir vis dar manote, kad lektuvu bilietai brangūs? Apsirinkate. Keliauti į užsienį lėktuvu gali būti netgi pigiau negu Lietuvoje. Keliauti lėktuvais dabar paprasta ir patogu. Iš Lietuvos tiesioginiu reisu galima nukeliauti beveik į visas Europos šalis. Pigių skrydžių bendrovės siūlo šiek tiek mažesnį pasirinkimą.

Norite keliauti oro transportu, tačiau nerandate tinkamo maršruto pigių skrydžių oro linijų bendrovių svetainėse? Naudokitės didžiųjų kompanijų paslaugomis. Jos taip pat siūlo įvairių nuolaidų, akcijų, tad galima gerokai sutaupyti. Akcijos metu lėktuvo bilietai gali kainuoti vos kelis litus. Neįtikėtina, bet tai tikrai realu. Jei kelionę planuojate iš anksto bilietus įsigykite kaip galima greičiau. Kuo anksčiau įsigyjate lėktuvo bilietus – tuo jie pigesni, tad ir sutaupote daugiau. Jų kaina gali pasikeisti vos per keletą valandų.

Lėktuvų bilietai internetu – puikus pasirinkimas norintiems sutaupyti pinigų bei laiko. Tai paprasta ir patogu. Išsirenkate Jums tinkantį maršrutą rezervacijos svetainėje, surenkate reikiamus asmens duomenis ir patvirtinate rezervaciją. Belieka susimokėti. Susimokėti paprastai galima kortele ar pervedant pinigus iš banko sąskaitos. Belieka laukti kol bus pristatytas bilietas arba atsiųstas el paštu. Šiuo atveju jį reikės atsispausdinti.

Bilietų kainai įtaką daro ir sezoniškumas. Lėktuvų bilietai vasaros metu į šiltuosius kraštus paprastai yra brangesni, negu į kitas šalis. Žiemą atvirkščiai, brangiausi bilietai į slidinėjimo kurortus ir panašias vietoves. Emigracija, matyt, taip pat turėjo įtakos bilietų kainoms į tam tikras šalis. Beveik nuolat bilietai brangūs į Londoną, o, tarkim, į skandinavijos šalis dažniausiai pigūs, nes mažai ta kryptimi keliaujančių iš Lietuvos.

Jei bilietą norite įsigyti prieš pat skrydį, neapsigaukite pigių skrydžių oro linijų pasiūlymais. Didžiųjų oro linijų bendrovių bilietai paskutinę minutę gali būti netgi pigesni, nes jiems suteikiamos didelės nuolaidos. Bilietai kainuos gerokai pigiau ir tuo atveju, jei įsigysite juos į abi puses iškart. Tai ir patogu ir padeda sutaupyti.

Pigūs lėktuvų bilietai – puikus būdas norintiems sutaupyti kelionės išlaidų. Nesvarbu ar susiruošėte pailsėti, ar keliaujate darbo reikalais visada galima rasti pigių skrydžių pasiūlymų.

Sapnų aiškinimas: jeigu sapnuojate aviabilietus

1 Comment
aviabilietai

Mitologija ir liaudies išmintis, taip pat psichologų bei parapsichologų mokslai teigia – sapnuojami aviabilietai  gali turėti labai daug skirtingų reikšmių, šį tą pasakančių apie jūsų gyvenimą. Tad ką gi reiškia, jeigu savo fantazijų pasaulyje miego metu pamatote lėktuvo bilietus? Norėdami sužinoti – skaitykite toliau.

Jeigu sapnuojate dovanų gautus bilietus

aviabilietaiAnot sapnų analitikų, sapnuoti dovanas visuomet yra teigiamas ženklas, rodantis apie jūsų gyvenime vykstančius gerus pokyčius. Jeigu sapnuose regite, kaip jums dovanojami aviabilietai, yra dvi šio vaizdo aiškinimo reikšmės. Pirmoji – tai labai teigiami pokyčiai jūsų gyvenime, svajonės išsipildymas. Tokia dovana kaip aviabilietai Graikija – Lietuva gali simbolizuoti tą patį, ką sapnuose reiškia ir pamatomas auksinis paukštis – visišką jūsų laimės būsenos įprasminimą. Gali būti, jog po tokio sapno netgi jausitės šiek tiek pakylėtas – diena prasidės paprasta, smagi ir be rūpesčių, lyg Kalėdų rytą vaikystėje.

Antrasis aiškinimas yra susijęs su jums mestu iššūkiu ir jūsų silpnumo parodymu. Nesvarbu, kur veda jūsų būsima kelionė, aviabilietai Airija – Amerika ar Oslas – Helsingis. Jeigu jaučiate nerimą, o aviabilietai  yra dovanojami jums nemalonaus ar nelabai pažįstamo žmogaus, tai rodo vieną dalyką. Ši kelionė – iššūkis jums, jūsų kasdienybės sudrebinimas. Tačiau kartu ir tarsi velnio gundymas palikti kasdienybę, palikti kažkokius neišspręstus rūpesčius ir silpnavališkai nuo jų pasprukti. Jeigu regite tokio tipo sapną, tikriausiai tai įspėjimas, jog jūsų gyvenime šiuo metu prisikaupė pernelyg daug problemų, smulkių nerimą keliančių dalykų, nuo kurių, atrodytų, norisi kartais tiesiog pabėgti. Tačiau, kaip ir sapnuose aviabilietai  negali tapti išeitimi, taip ir gyvenime jums reikia priimti tinkamus sprendimus, nepabėgti nuo atsakomybės, viską išspręsti.

Jeigu jūs vagiate aviabilietus

Jeigu sapnuose prisiimate blogiuko vaidmenį, ir į jūsų nagus pakliūva klasta užsakyti aviabilietai internetu, „Ryanair“  ar kurios nors kitos bendrovės – tai rodo apie pomėgių troškimą. Sapnuose jūs leidžiatės į nepaprastą nuotykį, pasiduodate aviantiūriškiems pasiūlymams, norite išmėginti rizikos skonį. Vadinasi, jūsų gyvenime tikrai trūksta įdomybių, jums reikėtų kaip nors pasistengti išsivaduoti iš rutinos. Nors sapnuose tai darote klasta, tačiau gyvenime tiktai galite leisti sau įsigyti aviabilietai, akcija, juolab, dabar galioja beveik ant kiekvieno kampo.

Tad tai jūsų valia – kaip toliau gyventi. Sapnuoti kas naktį, jog darote kvapą gniaužiančius nusikaltimus, ar pasiryžti iš tiesų nuostabiam nuotykiui. Aviabilietai pigiai ir paprastai gali būti užsakomi internetu, jums tereikia išsirinkti šalį, pasirūpinti, kad kas nors kitas prižiūrėtų namus, ir jūs jau galite krautis lagaminus.

Jeigu sapnuojate, kaip dingsta bilietai

Dažnai sapnuose regime tokius negalėjimo veiksmus, kaip kad  – vaikščiojimą po miestą basam ir nuogam, ėjimą prie neprieinamo horizonto, negalėjimą paskambinti reikiamu telefono numeriu, ir panašiai. Tai tarsi mūsų didžiausios baimės ir gėdos – negalėti padaryti kažko, kas labai reikalinga. Įprastiniams vaizdiniams patyrus metamorfozes, galbūt jūs susapnuosite, kaip jūsų rankose turintys atsidurti aviabilietai greitai, kažkur pasimeta, kažkur pradingsta. Arba – užstringa spausdintuvas, ir paskutinėmis minutėmis prieš skrydį, jūs niekaip negalite gauti reikiamo bilieto.

Kita košmaro variacija, jog, tuo metu, kai užsakinėjami aviabilietai internetu,  staiga sugenda kompiuteris. Pinigai jau sumokėti, skrydis vos už kelių valandų, o jūsų aviabilietai  pranyko kibernetinėje erdvėje. Nebūtų keista, jeigu po to dar išbėgtumėte nuogas ir basas į gatvę bei negalėtumėte prisiskambinti policijai.

Tokie sapnai – tai požymis, jog gyvenime patiriate per daug streso. Išoriniai veiksmai čia nekalti – gyvenimas visuomet pilnas rūpesčių. Problema yra jūsų jautrume ir dirglume. Jūs neturėtumėte taip emocionaliai reaguoti į kiekvieną smulkmeną. Būtent perdėtas jautrumas ir yra ta šalintina svybė, apie kurią signalizuoja tokio tipo sapnai.

Kai lėktuvų bilietai tokie pigūs…

No Comments

Lietuvių, kaip ir visų europiečių keliavimo įpročiai keičiasi. Prieš penkerius metus paskutinės minutes pasiūlymais naudojosi tik nutrūktgalviai keliautojai, kurie atvykdavo į oro uostą su rankiniu bagažu ir skrisdavo ten, kur bilietas kainuodavo iki 300 litų į abi puses. Tai buvo laikoma itin maža kaina ir toks keliavimo būdas tinkamas tik nutrūktgalviams, kurie neturi ko prarasti. Vos po penkių metų taip keliauja didžioji dauguma lietuvių. Iki pat paskutinės minutės jiems laukti nereikia, nes lėktuvų bilietai ir taip pigūs dėl aršios avialinijų konkurencijos ir pigių skrydžių bendrovių kainų politikos.

Kas nutiko? Kodėl automobiliu nuvykti iš sostinės iki pajūrio tapo brangiau, nei nuskristi iš Vilniaus į Londoną, Milaną, Romą, Berlyną ir kitus Europos miestus?

Nutiko keli dalykai. Pigių skrydžių bendrovės (Lietuvoje veikia Ryanair ir Wizzair) pasiūlė itin mažas kainas už lėktuvų bilietus. Tiesa, yra ir nepatogumų, nes nemokamai vežti galima tik labai nedidelį krepšį rankinio bagažą. Neseniai Wizzair apmokestino rankinį bagažą, tuo tarpu Ryanair vis dar neima už 10 kg sveriančius lagaminus, kurie pralenda pros specialų dydį matuojantį rėmelį. Bet kuriuo atveju 10 eurų (35 Lt) mokestis nėra toks jau didelis skirtumas keleiviui už rankinį bagažą, todėl žmonės ir toliau po Europą skraidys pigiai.

Lietuvos valdžia smarkiai susirūpino oro uostų plėtra ir suteikė galimybes oro uostams konkuruoti. Taip konkurencija tarp Vilniaus ir Kauno oro uostų pritraukė daugiau krypčių ir pačių vežėjų kompanijų. Ekonominis faktorius čia labai svarbus. Aišku, į Lietuvą atvyko ir rekordinis turistų skaičius.

Jei pasižiūrėtume kryptis, pamatytume tokį dėsningumą, kad pigūs vežėjai skraidina ne į pagrindinius, o į šalutinius oro uostus, kurie nėra tokie populiarūs. Taip vežėjai moka mažesnius oro uosto mokesčius ir dėl to gali sumažinti kainas.

Lėktuvų bilietai yra pigesni tik juos rezervuojant iš anksto ir tik vežėjų interneto puslapiuose. Tai dar vienas būdas taupyti. Paprastam vartotojui tai nieko nekainuoja, tačiau rinkodaros kaštų taupymas prisideda prie vežėjų populiarumo.

Dėl pigių lėktuvų bilietų nukentėjo turizmo agentūros, nors pats turizmo sektorius turi tik naudos. Žmonės patys pradėjo organizuoti savo keliones ir atostogas be kelionių agentūros pagalbos. Bet tai – atskira tema.