Žyma: mikroautobusų nuoma

Nebrangi automobilių nuoma – protingas pasirinkimas kraustantis

No Comments

automobilių nuoma Kaune

Jei neseniai baigėte studijas, kurių metu gyvenote bendrabučio kambaryje, tikriausiai persikėlimas į naują butą didelių keblumų nesudarys. O štai būna visai kitaip, kai iš vieno būsto į kitą reikia persikelti po ilgų metų. Mes net nepastebime, kaip daiktai greitai kaupiasi, todėl persikraustymas gali tapti rimta problema, ypač tuo atveju, jei teks su savimi gabentis ir baldus. Visgi nėra padėties be išeities – mikroautobusų nuoma Vilniuje ar kitame mieste gali padėti išvengti streso bei įtampos. Kodėl?

Nereikės sukti galvos, kaip savo numylėtą ir dar geros kokybės minkštą kampą ar senelės dovanotą komodą būtų galima įtalpinti į automobilį, o greičiausiai to ir nepavyktų padaryti. Šiandien nebrangi automobilių nuoma suteikia galimybę savo klientams išsinuomoti nuo itin prabangių automobilių iki tokių, kurie tinka vežioti baldus, statybines medžiagas ir kitus sunkius bei didelius daiktus.  Tiesa, mikroautobusų nuoma Vilniuje ar kitame mieste kainuoja šiek tiek brangiau, lyginant su ekonominės klasės šeimyniniu automobiliu, tačiau būtina suprasti, kad mikroautobuso eksploatacijos kaštai bei kuro sąnaudos yra didesnės. Šie faktoriai ir lemia kainų skirtumus. Kita vertus, šiandien automobilių ir mikroautobusų nuomos kompanijų yra išties nemažai, todėl galite palyginti skirtingų bendrovių pasiūlymus, akcijas  ir pasirinkti optimaliausiai jums priimtiną.

Ar visi gali išsinuomoti?

Nebrangi automobilių nuoma – patraukli paslauga, nes ja gali pasinaudoti praktiškai visi, kas turi vairuotojo pažymėjimą ir dviejų metų patirtį. Žinoma, kai kurios bendrovės nuomoja automobilius ir mažiau patirties turintiems jaunuoliams, tačiau tada yra taikomas papildomas jaunojo vairuotojo mokestis. Be to, nuomojantis mikroautobusiuką pakanka turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, todėl nereikia papildomai galvoti, kur rasti vairuotoją. Visgi, reiktų atminti, kad mikroautobuso gabaritai yra gerokai didesni, aplinkos stebėjimas pro veidrodėlius šiek tiek skiriasi, todėl, jei nesijaučiate tvirti net už lengvojo automobilio vairo, kraustantis ir nuomojantis mikroautobusą, reiktų gerai pagalvoti ar sugebėsite jį vairuoti, gal būtų protingiau paprašyti įgudusio draugo pagalbos?

Galiausiai reiktų žinoti, kad nebrangi automobilių nuoma – paklausi paslauga, todėl geriau iš anksto rezervuoti normą automobilį ar mikroautobusą, kad vėliau nereiktų verstis per galvą ir paniškai ieškoti transporto priemonės, kuri palengvintų kraustymosi darbus.

 

Mikroautobusų nuoma: patarimai keliaujantiems

mikroautobusų nuoma

mikroautobusų nuomaTurbūt niekas neišdrįs ginčytis su teiginiu, kas atostogos yra vienas laukiamiausių metų įvykių. Mes visi nekantriai jas planuojame ir svarstome, koks keliavimo būdas yra geriausias. Jei jums atostogos asocijuojasi su šiltaisiais kraštais, saule ir žydra jūra, skrydis lėktuvu – optimaliausias pasirinkimas, o štai, jei esate laisvo apisprendimo mylėtojas ir neįsivaizduojate savo atostogų be geriausių draugų kompanijos, mikroautobusų nuoma yra subalansuota kaip tik jums.

Didžiausias privalumas keliaujant mikroautobusu yra tas, kad patys galite pasirinkti savo kelionės maršrutą ir jį keisti, pasikeitus aplinkybėms. Žinoma, kelionė mikroautobusu turi savų niuansų, kuriuos turėtumėte žinoti.

Visų pirma, prieš pajudant iš namų, būtina gerai apgalvoti savo maršrutą. Tarkim, jei planuojate keliauti užsienyje, turėtumėte iš anksto išsiaiškinti, kokie keliai yra mokami, jei sunkiai gaudotės žemėlapiuose, pasiskolinkite arba išsinuomokite GPS navigacinę sistemą, nes tokiuose didmiesčiuose, kaip Berlynas ar kaimyninė Varšuva, galima labai greitai pasiklysti.

Visų antra, prieš kelionę vertėtų skirti pakankamai dėmesio mikroautobuso techninei apžiūrai, nes keliauti tvarkinga transporto priemone visada yra saugiau ir ramiau. Tiesa, jei nusprendėte, kad mikroautobusų nuoma – geresnis pasirinkimas, nei šią aštuonvietę transporto priemonę skolintis iš draugo, dėl techninės mikroautobuso būklės galite būti ramūs. Mat, visi nuomojami mikroautobusai yra pakankamai nauji ir tvarkingi, be to, turi privalomąjį civilinį draudimą, o nelaimės atveju, visada sulauksite pagalbos kelyje.

Mikroautobusų nuoma išties labai populiari, nes galima keliauti su geriausiais draugais ar kelioms šeimoms bei pasiimti tiek daiktų, kiek tik širdis geidžia, nes erdvioje bagažinėje tilps viskas. Kita vertus, jei norite sutaupyti pinigų kurui, nepersistenkite dėl bagažo ir gerai apgalvokite, ko kelionėje jums išties prireiks, o ką geriau palikti namuose. Atminkite, kas 50 bagažo kilogramų padidina transporto priemonės kuro sąnaudas apie 2 proc.

Ir galiausiai, jei iš visų keliaujančių yra tik vienas vairuotojas, kurio niekas negali pakeisti, jis per parą turi kokybiškai išmiegoti 7-8 val. Tad, planuodami savo kelionės maršrutą, nepamirškite apgalvoti, kur nakvosite.

Taigi, jei įsiminsite šiuos patarimus ir planuodami kelionę į juos nenumosite ranka, jūsų laukia išties smagus laikas, praleistas „ant ratų“.