Mikroautobusų nuoma: patarimai keliaujantiems

mikroautobusų nuomaTurbūt niekas neišdrįs ginčytis su teiginiu, kas atostogos yra vienas laukiamiausių metų įvykių. Mes visi nekantriai jas planuojame ir svarstome, koks keliavimo būdas yra geriausias. Jei jums atostogos asocijuojasi su šiltaisiais kraštais, saule ir žydra jūra, skrydis lėktuvu – optimaliausias pasirinkimas, o štai, jei esate laisvo apisprendimo mylėtojas ir neįsivaizduojate savo atostogų be geriausių draugų kompanijos, mikroautobusų nuoma yra subalansuota kaip tik jums.

Didžiausias privalumas keliaujant mikroautobusu yra tas, kad patys galite pasirinkti savo kelionės maršrutą ir jį keisti, pasikeitus aplinkybėms. Žinoma, kelionė mikroautobusu turi savų niuansų, kuriuos turėtumėte žinoti.

Visų pirma, prieš pajudant iš namų, būtina gerai apgalvoti savo maršrutą. Tarkim, jei planuojate keliauti užsienyje, turėtumėte iš anksto išsiaiškinti, kokie keliai yra mokami, jei sunkiai gaudotės žemėlapiuose, pasiskolinkite arba išsinuomokite GPS navigacinę sistemą, nes tokiuose didmiesčiuose, kaip Berlynas ar kaimyninė Varšuva, galima labai greitai pasiklysti.

Visų antra, prieš kelionę vertėtų skirti pakankamai dėmesio mikroautobuso techninei apžiūrai, nes keliauti tvarkinga transporto priemone visada yra saugiau ir ramiau. Tiesa, jei nusprendėte, kad mikroautobusų nuoma – geresnis pasirinkimas, nei šią aštuonvietę transporto priemonę skolintis iš draugo, dėl techninės mikroautobuso būklės galite būti ramūs. Mat, visi nuomojami mikroautobusai yra pakankamai nauji ir tvarkingi, be to, turi privalomąjį civilinį draudimą, o nelaimės atveju, visada sulauksite pagalbos kelyje.

Mikroautobusų nuoma išties labai populiari, nes galima keliauti su geriausiais draugais ar kelioms šeimoms bei pasiimti tiek daiktų, kiek tik širdis geidžia, nes erdvioje bagažinėje tilps viskas. Kita vertus, jei norite sutaupyti pinigų kurui, nepersistenkite dėl bagažo ir gerai apgalvokite, ko kelionėje jums išties prireiks, o ką geriau palikti namuose. Atminkite, kas 50 bagažo kilogramų padidina transporto priemonės kuro sąnaudas apie 2 proc.

Ir galiausiai, jei iš visų keliaujančių yra tik vienas vairuotojas, kurio niekas negali pakeisti, jis per parą turi kokybiškai išmiegoti 7-8 val. Tad, planuodami savo kelionės maršrutą, nepamirškite apgalvoti, kur nakvosite.

Taigi, jei įsiminsite šiuos patarimus ir planuodami kelionę į juos nenumosite ranka, jūsų laukia išties smagus laikas, praleistas „ant ratų“.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.