Žyma: modeliai

Asociacija M.A.M.A. vienija tik patikimas modelių agentūras

1 Comment
mama

mamaGrožio industrija Lietuvoje niekada nebuvo vertinama teigiamai. Tiesą sakant, į modelių bei agentūrų darbą esam linkę žiūrėti skeptiškai ir atsargiai. Viena pagrindinių tokios nuomonės priežasčių – lengvai prieinamos informacijos stoka bei nuolat girdimos į apsimetėlių rankas papuolusių merginų istorijos. Ko nesuprantame, to bijome. Tačiau šiuo atveju bijoti paprasčiausiai nėra ko. Į patikimas rankas patekę jaunieji modeliai saugiai kopia karjeros aukštumų link ir reprezentuoja žinomiausių pasaulio kūrėjų darbus. Kaip žinoti, nuo ko turėtumėte pradėti? Čia pagalbos ranką tiesa M.A.M.A. – ne pelno siekianti lyderiaujančių ir vardą užsitarnavusių modelių bei modelių agentūrų asociacija.

Įkurta 2010-aisiais, šiuo metu M.A.M.A. jau vienija kelias dešimtis modelių agentūrų visame pasaulyje. Jų tarpe – ir aštuonios didžiausios Lietuvos agentūros: „Supermodels Model Managament“, „Major Amber Models“, „Modilinos“, „ECMA Europe Centre Models Agency“, „Image Group“, „PMST“, „RUTA Model Managament“ bei „Vilnius Models“.

M.A.M.A. agentūras-nares įpareigoja su savo modeliais elgtis sąžiningai, ginti jų teises, rūpintis jų gerove, gyvenimo bei darbo sąlygomis tiek gimtojoje, tiek užsienio šalyse, dirbti pagal kontraktuose nurodytas sąlygas bei padėti savo modeliams siekti karjeros aukštumų. „Mes susijungėme tam, kad galėtume profesionaliai, etiškai bei teisingai konkuruoti ir mums visiems užtikrinti švisesnę šio verslo ateitį,“ asociacijos tikslą įvardija M.A.M.A. įkūrėjas Gal Golan.

Taip pat M.A.M.A. siūlo „Model Hotline“ – pagalbos telefono liniją modeliams, susidūrusiems su asmeninėmis ar profesinėmis problemomis ir nežinantiems, kaip teisingiausiai jas išspręsti. Čia modeliai anonimiškai gali pasikalbėti su kitais modeliais, agentais, agentūrų atstovais ar tiesiog grožio industrijoje dirbančiais savanoriais, kurie išklausys, patars bei garantuos konfidencialumą.

Pasirinkę agentūras, priklausančias M.A.M.A. asociacijai, būsite tikri, jog niekas jūsų neapgaus, nebūsite verčiami dalyvauti fotosesijose, kurios žemins jūsų orumą ar netgi kels grėsmę jūsų gerovei. Modelio karjerą pradėsite patikimose rankose, kurios rūpinsis, kad sėkmės link judėtumėte teisingais ir apgalvotais žingsniais. Jiegu svajojate apie darbą grožio industrijoje – nebijokite ir pamėginkite kreiptis į vieną iš aukščiau išvardintų Lietuvos modelių agentūrų. Juk niekada negalite būti tikri, kur presidės jūsų sėkmės kelias!

Categories: Grožis Verslas

Tags: , ,