Kodėl videoįrašai tokie populiarūs?

video

Kartais atrodo, kad pasaulis sukasi ant vaizdo įrašų ašies. Įvairiausi žanrai ir temos, trumpesni ir ilgesni filmukai internete itin žiūrimi. Vieni dėl informatyvumo, kiti kaip pramoga. „Reikia pažiūrėti kokį video“ – tai gana dažni žodžiai įsijungus kompiuterį ar pasiėmus į rankas telefoną.

Platesnis kontekstas

Reikėtų paminėti, kad žodis „video“ reiškia daug dalykų, tarp kurių yra ir renginiai. Jeigu domina renginių organizavimo dalykai ir ypač vizualiniai šventės efektai, jums vertėtų susisiekti su Videoprojektai.lt ir pasitarus išspręsti visus klausimus bei surengti puikią šventę. Kodėl? Todėl, kad:

  • taip bus profesionaliau;
  • taip bus paprasčiau, lengviau;
  • taip bus įspūdingiau.

Apie video kūrimo tikslus

Koks gali būti video tikslas? O! Tikslų labai daug, tai priklauso ir nuo temos, ir nuo žanro, ir, žinoma, nuo žmogaus, kuris įraše kalba. Lygiai taip pat ir renginių tikslai skiriasi. Seminaras? Funkcija šviečiamoji. Reklama? Funkcija pristatomoji, skatinamoji. Ar tai koncertas, ar bet kokio kito žanro renginys, jis turi savo funkciją. Vienokią ar kitokią, bet turi.

Dabar vadinamųjų vlogerių laikai. Kiekvienas iš jų turbūt pasakytų savus tikslus, kodėl filmuojasi. Vieni turi keletą tūkstančių, kiti keliasdešimt tūkstančių prenumeratorių. Vieni populiarėja po truputį, kiti kopia į viršūnes nepaprastai sparčiai. Ir kiekvienas tikriausiai sutiktų, kad svarbiausias visame procese yra žiūrovas, nes ne kam kitam, o žiūrovui yra kuriami filmukai.

Bet kodėl tie filmukai tokie populiarūs? Kodėl jie, vaizdžiai tariant, yra ant bangos? Galbūt todėl, kad tai alternatyva televizijai. Galbūt todėl, kad prikausto dėmesį. Galbūt todėl, kad tai gana greitai „suvirškinama“ (pavyzdžiui, kelių minučių įrašo peržiūra trunka… kelias minutes).

Vaizdas ir garsas

O grįžtant prie Videoprojektai.lt ir bandant aprėpti visą plačią temą aktualu tarti dar keletą žodžių.

Kad ir kokio masto renginys, kad ir kokiu metų laiku jis vyksta, kad ir kokia jo tematika, paprastai yra du dalykai – vaizdas ir garsas. Tokie stebuklai kaip 3D projekcijos vaizdinę plotmę kuo puikiausiai išpildo. Ne veltui šventėms vis dažniau pasirenkami šie įspūdingi sprendimai…

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.