Paskolų rūšys

paskolų rūšysPaskolos, kreditas ar lizingas tai tie finansiniai instrumentai kurie turi išties didžiulį populiarumą, šių dienų vartojimo kultūroje. Paskolos leidžia bet kuriuo metu pasiskolinti iš banko, kredito unijos ar smulkiųjų kreditų teikėjų vienokią  ar kitokią pinigų sumą, kas yra iš tiesų naudinga pakliuvus į situaciją, kuomet jums skubiai prireikia pinigų. Vis dėlto, jei kiek labiau gilinantis į kreditus, į kokias rūšis jie yra skirstomi? Pabandykime paanalizuoti kreditus bei paskolas detaliau.

Būsto paskola 
Būsto paskola – tai ilgalaikė paskola, kurią galite naudoti būsto įsigijimui. Tai yra viena iš populiariausių paskolų rūšių, kadangi jauni žmonės dažniausiai nori turėti savo būstą, tačiau tam trūksta pinigų. Būtent šioje vietoje ir padeda būsto paskola, kadangi ji leidžia įsigyti būstą dabar, o paskolą atiduoti per tam tikrą laiko tarpą, nedidelėmis dalimis, kas yra žymiai lengviau, nei surinkti visą sumą iš karto.

Greitoji paskola 
Greitoji paskola – tai tendencingai populiarėjantis paskolų tipas. Šios paskolos dažniausiai nėra didesnės nei keletas tūkstančių litų. Vis dėlto, jos yra gaunamos vos per keletą valandų, todėl greitosios paskolos yra netgi labai patogios, kadangi atsiradus nedidelės pinigų sumos poreikiui, greitoji paskola yra veikiausiai pats patogiausias sprendimas. Na, pirmas kreditas yra suteikiamas nemokamai. Tai skatina žmones kreiptis dėl pirmo kredito suteikimo vis į skirtingas greitųjų kreditų kompanijas.

Paskola verslui
Kone kiekvienas žmogus svajoja įkurti savo verslą, kadangi versle jūs esate pats sau vadovas, kas yra iš tiesų nuostabu. Vis dėlto, norint įkurti verslą, reikia ne tik idėjos bei noro, tačiau ir lėšų – būtent tai tampa didžiausiu stabdžių daugeliui žmonių, galvojančių apie nuosavą verslą. Tačiau, šioje vietoje gelbsti dar vienas paskolų tipas – paskola verslui. Ši paskola gali siekti iki kelių dešimčių tūkstančių litų bei yra skirta konkrečiai verslui. Pagrindinis šios paskolos privalumas yra tas, jog jos palūkanos dažniausiai yra pakankamai mažos, kas leidžia pradėti savo verslą be jokių keblumų, kas liečia finansus.

Vartojamoji paskola 
Tai – dažniausias paskolos tipas. Ji nėra sukonkretinta į jokį dalyką – ją gaunate grynais, bei su gautais pinigais galite daryti absoliučiai viską ką tik norite. Taip pat, kadangi šio paskolų tipo konkurencija šiomis dienomis yra didžiulė, tokių paskolų palūkanos dažniausiai yra iš tiesų nedidelės, kas leidžia šiomis paskolomis naudotis kone be jokių papildomų investicijų.

Viską sudėjus, paskolą galite imti kone bet kokiam tikslui, kas iš tiesų suteikia neribotą laisvę. Taip pat, esant nemažai konkurencijai, šiomis dienomis paskolų kainos yra išties nedidelės, kas leidžia jums naudotis paskolomis kone bet kokių papildomų lėšų. O jei dar pridėjus ir neseniai atsiradusią galimybę imti paskolą internetu – galime drąsiai konstatuoti, jog paskolų situacija šiomis dienomis yra tiesiog puiki, kas leidžia išsirinkti norimą paskolą bet kuriam žmogui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.