Žyma: langai

Keturios natūralios valymo priemonės Jūsų švytintiems langams

plastikiniai langai vilnius

plastikiniai langai vilniusLangus valyti reikia reguliariai ir tik su natūraliomis priemonėmis. Kodėl natūraliomis? Todėl, kad oru sklindanti ir su Jūsų oda sąlytį turintys cheminiai produktai kenkia mums ir mūsų namiškiams. Tačiau kiekvienoje virtuvėje yra keturi, beveik stebuklingai paprasti produktai, idealiai tinkantys langų valymui.

Soda

Soda yra universalus valiklis, kuris puikiai pašalina riebalų dėmes. Todėl ja išvalyti plastikiniai langai vilnius yra idealiai švytintys. Vis miniu sostinę, nes čia daugiabučių gyventojai susiduria su didžiausia Lietuvoje užterštumo problema, nors tos pačios taisyklės galioja ir kitų miestų gyventojams. Taigi plastikiniai langai vilnius greitai užsiteršia dėl oro, dulkių, o virtuvėje plastikiniai langai vilnius dar apsitaško ir riebalais. Be to juk soda tūno beveik kiekvienos virtuvės spintelės kamputyje. Du valgomieji šaukštai sodos, ištirpinti vėsiame vandenyje, daro stebuklus.

Actas

Actas dar vienas tradiciniu laikomas valiklis. Juo nuvalomi plastikiniai langai pigiau ir nei kiek neprasčiau už brangius cheminius valiklius. Trys valgomieji šaukštai acto ištirpinto vandenyje ir plastikiniai langai vilnius blizga lyg nauji.

Citrina

Citrinos rūgštis puikiai tinka įsisenėjusioms dėmėms išvalyti. Ja net ir nauji plastikiniai langai akcija turėtų būti išvalyti iškart juos įmontavus. Citrina turėtų būti užlašinama ant sodos ir sumaišoma su vandeniu. Tokiu tirpalu išvalyti plastikiniai langai naudoti atrodo lyg nauji. Kitas receptas – keli lašai citrinos rūgšties pusėje litro vandens.

Muilas

Patyrusi šeimininkė žino, kad druska ir muilas gelbėja kuomet reikia išvalyti langų rėmus ir palanges. Taip pat jeigu plastikiniai langai ispardavimas pirkti rasoja, vanduo su muilu gali padėti susidoroti su šia bėda. Ištirpinkite žiupsnelį druskos muiluotame vandenyje ir plastikiniai langai kaune ar plastikiniai langai vilnius akcija bus išvalyti greitai ir paprastai.

Šeimininkės sako plastikiniai langai skelbiu portale, kad likusias vandens dėmes lengviausiai išvalyti muiluotu vandeniu ir minkštu skudurėliu. Taip pat patariama nepamiršti, kad garantinis, kuris buvo įrašytas į plastikiniai langai skaiciuokle eilutes, negalioja subraižytiems stiklų paviršiams. Todėl valant langus vertėtų atsisakyti aštrių įrankių ar seniau taip dažnai naudotų senų laikraščių, žurnalų.

Startuoja statybų sezonas: ruošiamės gerinti būsto energinį efektyvumą

plastikiniai langai vilniujeSu bundančia gamta bunda ir statybininkai. Prasideda statybos darbų sezonas, kurio metu pats metas pagerinti būsto energinį efektyvumą. Net jeigu gyvenate daugiabutyje ir esate priklausomas nuo kaimynų, efektyvius sprendimus galite priimti ir patys.

Modernūs langai – šiltam būstui

Vienas iš efektyviausių šilumos kaštų taupymo būdas yra kokybiški plastikiniai langai vilniuje. Nors yra svarbu langų išmatavimai, jam įtakos turi tik projektuotojai. Tačiau norėdami sutaupyti šilumą Jūsų pasirinkimu turėtų tapti dviejų kamerų plastikiniai langai vilniuje. Beje, dviejų arba trijų kamerų plastikiniai langai naudoti gali būti toks pats puikus sprendimas kaip nauji plastikiniai langai vilniuje.

Svarbu įvertinti tai kokią šiluminę izoliaciją, o tai yra energijos efektyvumą, gali užtikrinti Jūsų pasirinkti plastikiniai langai vilniuje.  Nesižavėkite pigiais variantais. Štai vienos kameros plastikiniai langai pigiau, nei dviejų. Tokie plastikiniai langai vilnius akcija ar plastikiniai langai ispardavimas yra dažnas kaip sausio viduryje sniego pusnys Lietuvoje. Tačiau patraukli kaina gali apgauti, juk tokių langų šilumos izoliacijos savybės yra daugiau nei 15 proc. prastesnės nei dviejų kamerų ir daugiau nei 40 proc. už trijų kamerų langus.

Trijų kamerų plastikiniai langai skaiciuokle yra su brangesne sąmata, nors tai yra tobulas stogo langų pasirinkimas.

Taupyti šilumą yra būtinybė

Vis dėlto, kalbėdami apie energinį efektyvumą vis dar prieš akis regime naujuosius rusus, su mažų mažiausiai plyštančiomis piniginėmis nuo grynųjų ir naujausio bmw automobilio rakteliais rankoje. Specialistai pataria neapsigauti. Iki 2020 m. būtina padidinti energijos vartojimo efektyvumą mažiausiai penktadaliu. Priešingu atveju gresia nemenkos nuobodaus iš Europos parlamento pusės. Tai liečia duris, pastatų statybas, šiltinimo medžiagas ir metodus, taip pat į šių reikalavimų laikymąsi įeina plastikiniai langai kaune, plastikiniai langai panevezyje ar plastikiniai langai skelbiu.

Kita vertus, vieną kartą investavus šimtu ar keliais daugiau, šiltesniais namais ir mažesnėmis sąskaitomis už šildymą galima džiaugtis ne vieną dešimtį metų. Todėl pirkinys atsiperka jau per pirmuosius metus. Paprastai tokiems sprendimams taikomas penkių metų garantijos laikotarpis. Todėl gyvenkime šiltai, praktiškai ir taupiai.

Roletai skirtingomis spalvomis ir raštais

No Comments

Labai kartais keista būna žiūrėti per langą į kaimyninį namą ir matyti, kaip ant trijų vieno buto lango visi roletai yra skirtingos spalvos. Kas tai? Taupymas perkant paskutinius likučius, kurių niekas neišpirko? O gal tai specialiai suplanuotas vidaus interjero elementas?

Pasikalbėjome su ZaliuzesKaune.lt vadybininku, kuris papasakojo nemažai įdomių dalykų apie roletus, taip pat ir apsaugines žaliuzes, markizes ir kitus langų „apdangalus“ (net tinklelis nuo vabzdžių tarp jų papuola – labai naudingas daiktas kaimo sodybų savininkams).

Skirtingų spalvų roletai, pasirodo yra gana dažnas reiškinys. Ypač didesniuose namuose ir butuose, kur aiškiai suskirstomi kambariai pagal paskirtį. Tai šeimininkų ir interjero dizainerių inicijuotas dekoravimo sprendimas, kuris yra gana logiškai paaiškinamas.

Roletų spalva ir struktūra pirmiausiai skiriasi priklausomai nuo to, kurioje pusėje yra langai. Pietinėje pusėje esantiems langams yra išrenkami tankesni roletai, galintys sulaikyti daugiau saulės šviesos. Tai ypač aktualu, kai nemontuojamos specialios apsauginės žaliuzės iš lauko pusės, kurių tikslas paprastai apsaugoti nuo intensyvių saulės spindulių. Roletai gali būti parenkami sodresnių spalvų ir raštų, kad tik neleistų vasarą įkaitinti patalpų. Šiaurinėje pusėje, kur saulės yra mažiau, naudojami ne tokie tankūs roletai, kurie jau yra derinami pagal kitus kriterijus.

Roletai langams dar yra derinami pagal kambarių paskirtį. Pavyzdžiui miegamasis taip pat gali turėti tankius roletus, nepraleidžiančius saulės spindulių, o tuo pačiu gali būti su specialiais raštais (mėnuliais, žvaigždėmis ir t.t.). Vaikų kambarys taip pat dažniausiai turi savo žaliuzes. Vaikams šviesa nelabai trukdo, nes jie paprastai miega kiečiau nei suaugusieji, todėl čia labai svarbu estetinis vaizdas. Taip vaikų kambaryje yra pakabinami švelnių ir ryškių spalvų roletai, kurie yra derinami su spalvingais vaikų kambario baldais. Taip pat mėgstami roletai su animacinių filmų personažais. Vaikui paaugus teletabius keičia Spidermenas ir Betmenas, o dar vėliau Hario Poterio ar Saulėlydžio Sagos filmų herojai. Darbo kambaryje roletai paprastai yra kaip įmanoma neutralesni, tačiau gali būti naudojami ir fotoroletai su tam tikrais vaizdais – miestais naktį, gamta ir t.t.

Visi šie skirtingi roletai sudaro bendrą namo dekorą ir suteikia kambariams jaukumo ir stiliaus pojūtį.