Žyma: mobilieji telefonai

Mobilieji telefonai – įsigyk naują išmanųjį šiandien

mobilieji telefonai

mobilieji telefonai Dabar, kai technologijos lydi mus kiekvieną dieną, nesinori per daug nutolti nuo naujausių tendencijų ir technikos naujovių. Būtent todėl naujai pristatomą išmanųjį telefoną siekia įsigyti vos ne kiekvienas. Naujos kartos mobilieji telefonai pasižymi geresnėmis savybėmis, tvirtu bei patogiu dizainu, tad tai tampa įrenginiu, be kurio savo kasdienybę sunkiai įsivaizduotų tiek vaikas, tiek suaugęs asmuo.

Laikai, kai mobilusis telefonas buvo naudojamas tik susisiekimo tikslais, praėjo. Dabar su naujai įsigytu telefonu galima ne vien bendrauti SMS žinutėmis ir skambučiais. Tai daryti nuo šiol galima ir internetu. Dabar vos ne kiekvienas telefono savininkas naudoja internetą, tad juo patogu bendrauti bet kurioje pasaulio vietoje. Nors bendravimas tapo viena pagrindinių šio įrenginio funkcijų, su telefonu galima atlikti ir begalę kitų įvairiausių funkcijų.

Šiuolaikiniai mobilieji telefonai dažnai yra perkami dėl galimybės filmuoti ir fotografuoti. Aukštos kokybės kameros, įmontuotos išmaniuosiuose įrenginiuose, kiekvienam vartotojui leidžia tapti fotografu. Įmontuotas stabilizatorius, fokusavimas ir net laisvai keičiami parametrai leidžia padaryti aukštos raiškos nuotraukas mažų pastangų sąskaita. Dabar užfiksuoti įspūdingą akimirką gali kiekvienas, tad tai tampa viena iš reikšmingų savybių, lemiančių naujojo telefono pasirinkimą. Neretai naujos kartos išmaniųjų telefonų kameros būna geresnės net ir už prekybos centruose parduodamus skaitmeninius fotoaparatus.

Patogus ir lengvas mobiliųjų telefonų dizainas lengvai glunda prie rankos ar telpa kišenėje. Dėl to net ir plačiaekranį telefoną patogu visuomet turėti kartu su savimi. Specialūs dėkliukai ar apsauginės plėvelės palengvina įrenginio transportavimą ir saugo nuo išorinio poveikio, o itin tvirtas ekranas padeda išvengti ir grėsmingesnių pavojų. Visos šios ir daugelis kitų savybių užtikrina vartotojui saugumą ir patogumą, tad išmaniuoju įrenginiu naudotis darosi vis saugiau ir patikimiau. Neleiskite senam telefonui užsistovėti, atsinaujinkite jį nauju išmaniuoju.

Be greitai veikiančio kompiuterio ar mobilaus telefono sunku būtų atlikti kasdienius darbus. Gyvename tokiame amžiuje, kuriame daromės vis labiau priklausomi nuo technologijų, tad ne išimtis darosi ir mobilieji telefonai. Kad visuomet viskas būtų po ranka, rekomenduojama įsigyti naujausią išmanųjį telefoną. Ženkite koja kojon su pažanga ir praturtinkite savo kasdienybę naujausia technologine pažanga.

 

Perkame telefoną iš skelbimų

1 Comment

mobile_phone_25Nesvarbu, ar norite naujausio iPhone su išmaniosiomis technologijomis, ar senesnės kartos „neprotingo“ mobiliojo telefono – skelbimų portalai yra puiki vieta rasti ir vieną, ir kitą variantą. Mobiliųjų telefonų salonai užsikelia nežmoniškas kainas, bet ne todėl, kad jie godūs šunsnukiai, bet paprasčiausiai dėl to, kad kitu atveju jie taptų nepelningi: juk reikia mokesčius mokėti, darbuotojams atlyginimus dalinti, už komunalines paslaugas atsiskaityti. Kuo didesnė įmonė, tuo brangesnės jos prekės. Tačiau pirkdami tą patį daiktą iš individualiai dirbančio perpardavinėtojo jūs galite nemažai sutaupyti, nes jis užsikelia kainą tik tiek, kad padengtų pagrindinius savo mokesčius, konkuruotų su kitais verslininkais ir pasiliktų truputį sau. Taigi, kainų atžvilgiu pranašumas aiškus, tačiau kaip kiti aspektai? Pirkdami parduotuvėje gaunate garantijas, aptarnavimą ir kitas privilegijas. Mobilieji telefonai iš salonų, rodosi, daug patikimesni. Bet tai tik iliuzija, kurią prasklaidyti galima esminėmis taisyklėmis, kurių būtina laikytis perkant telefoną iš internetinių skelbimų.

Garantija. Jei perkate iš perpardavinėtojo, būtinai pasiteiraukite apie aparato garantiją. Ar ji yra? Kuriam laikui? Ar ji vietinė, ar kitos šalies? Visa tai jums turi būti svarbu, nes mobilieji telefonai turi tendenciją gesti, kaip ir visi kiti elektroniniai prietaisai, o mokėti už remontą visada skaudu, kai daiktą turi ne taip jau ir ilgai.

Naujas ar naudotas? Apie tai turite pagalvoti iš karto. Ar jums nerūpi, kad daiktą jau naudojo kažkas kitas? Ar jums reikia to pirmą kartą atidarytos pakuotės kvapo? Atmetus paprasčiausius principus, naudoto mobiliojo telefono patikimumas krenta. Kaip ir kaina. Jei esate labai taupus, galbūt naudota prekė tikrai tinkamas pasirinkimas. Tačiau vis tiek visada pasiteiraukite apie garantiją. Patikrinkite būklę. Nebijokite klausti pardavėjo klausimų, kurie jus domina.

Kilmės šalis. Nekalbam apie tai, kur telefonas pagamintas. Ar iš salono, ar iš perpardavinėtojo – telefonas visada kilęs iš ten pat. Tačiau jums turi rūpėti, iš kur perpardavinėtojas gavo šią prekę. Dažnai mobilieji telefonai perkami užsienyje, nes ten jie pigesni – taip pardavėjai ir daro pelną. Jei mobilusis iš užsienio, pasiteiraukite, kokio tipo yra įkrovėjas. Užsienio šalių elektros lizdai kitokios formos, nei Lietuvoje, todėl po to jums gali tekti pirkti labai negražų adaptorių, jei norėsite (o galiausiai ir turėsite) pakrauti savo aparatą.