Žyma: akcija

Ar IKI akcijos padeda sutaupyti?

No Comments
akcijos

akcijosDažnai savo aplinkoje tenka išgirsti abejingumo kupinas nuomones apie prekybos centrų akcijas ir jų naudą. Ar tai naudinga? Kaip tai padeda sutaupyti? Kuo tikėti? Keista, tačiau šie klausimai yra pilni nepasitikėjimo ir kritikos, o viskas iš tiesų yra kur kas paprasčiau. Vienos didžiausių prekybos tinklų IKI akcijos nėra iliuzija ar paprastas reklaminis triukas, tai tarpusavio santykiais paremta pardavimų strategija.

Didieji prekybos centrai tiesiogiai bendradarbiauja su produktų tiekėjais, todėl jų prekių kataloguose tikrai išvysite neabejotinai gausų pačių įvairiausių prekių asortimentą. Tarpusavio santykiai leidžia ne tik išplėsti verslo plėtrą, bet tuo pačiu sumažinti ir produktų kainą. Tai gera žinia potencialiems pirkėjams ir žemų kainų medžiotojams. Sutaupyti šiuo metodu tikrai galima, tereikia pasirinkti tinkamas prekes už prieinamą kainą. Kai šiuolaikinėje visuomenėje produktų kainos nenumaldomai kyla, nėra kitos išeities, kaip ieškoti tai, kas ekonomiška, pigu ir naudinga.

Dabartinė Lietuvos ekonomika yra ne itin stabili, todėl kiekvienas privalo prižiūrėti savo finansinę padėti ir esant krizei, užtikrinti efektyvų sprendimo būdą. Pinigų švaistyti nederėtų, nes niekada negali žinoti, kada jų prireiks labiausiai. Vienas klaidingas ėjimas gali pastūmėti į nepavydėtiną padėtį, tačiau ne viskas yra taip blogai, kaip galėtų būti. IKI akcijos sumažina įvairių produktų kainas ir sukuria itin palankias sąlygas kasdienių produktų ar reikmenų įsigijimui už žymiai mažesnę kainą. Konkurencingos kainos ir įvairiapusiškas požiūris į klientų norus atveria malonios atmosferos ir paslaugių darbuotojų aplinką. Visa tai yra patogu ir praktiška.

Priešiškas požiūris į reklamą ir įvairius akcijų metu siūlomus ypatingus pasiūlymus yra ne iki galo pagrįstas. Tiesa, kompanijos skiria nemažas išlaidas prekių populiarinimui įvairiais būdais. Dažnai tai būna internetas, televizija ar radijo stotis, todėl dalis šių patiriamų išlaidų prisideda ir prie produktų kainos. Tačiau net ir įvairių akcijų metu lojalūs klientais turi galimybę sutaupyti nemažą kiekį pinigų net ir vieno apsipirkimo metu.

IKI akcijos žada nerūpestingą malonumo jausmą kiekvieno apsipirkimo metu. Sumažinkite išlaidų kiekį, žinodami, jog tai yra geriausias sprendimas jums ir jūsų jaukiems namams.

 

 

Pigūs lėktuvų bilietai

No Comments
lėktuvo bilietai

Esate kelionių mėgėjas ir vis dar manote, kad lektuvu bilietai brangūs? Apsirinkate. Keliauti į užsienį lėktuvu gali būti netgi pigiau negu Lietuvoje. Keliauti lėktuvais dabar paprasta ir patogu. Iš Lietuvos tiesioginiu reisu galima nukeliauti beveik į visas Europos šalis. Pigių skrydžių bendrovės siūlo šiek tiek mažesnį pasirinkimą.

Norite keliauti oro transportu, tačiau nerandate tinkamo maršruto pigių skrydžių oro linijų bendrovių svetainėse? Naudokitės didžiųjų kompanijų paslaugomis. Jos taip pat siūlo įvairių nuolaidų, akcijų, tad galima gerokai sutaupyti. Akcijos metu lėktuvo bilietai gali kainuoti vos kelis litus. Neįtikėtina, bet tai tikrai realu. Jei kelionę planuojate iš anksto bilietus įsigykite kaip galima greičiau. Kuo anksčiau įsigyjate lėktuvo bilietus – tuo jie pigesni, tad ir sutaupote daugiau. Jų kaina gali pasikeisti vos per keletą valandų.

Lėktuvų bilietai internetu – puikus pasirinkimas norintiems sutaupyti pinigų bei laiko. Tai paprasta ir patogu. Išsirenkate Jums tinkantį maršrutą rezervacijos svetainėje, surenkate reikiamus asmens duomenis ir patvirtinate rezervaciją. Belieka susimokėti. Susimokėti paprastai galima kortele ar pervedant pinigus iš banko sąskaitos. Belieka laukti kol bus pristatytas bilietas arba atsiųstas el paštu. Šiuo atveju jį reikės atsispausdinti.

Bilietų kainai įtaką daro ir sezoniškumas. Lėktuvų bilietai vasaros metu į šiltuosius kraštus paprastai yra brangesni, negu į kitas šalis. Žiemą atvirkščiai, brangiausi bilietai į slidinėjimo kurortus ir panašias vietoves. Emigracija, matyt, taip pat turėjo įtakos bilietų kainoms į tam tikras šalis. Beveik nuolat bilietai brangūs į Londoną, o, tarkim, į skandinavijos šalis dažniausiai pigūs, nes mažai ta kryptimi keliaujančių iš Lietuvos.

Jei bilietą norite įsigyti prieš pat skrydį, neapsigaukite pigių skrydžių oro linijų pasiūlymais. Didžiųjų oro linijų bendrovių bilietai paskutinę minutę gali būti netgi pigesni, nes jiems suteikiamos didelės nuolaidos. Bilietai kainuos gerokai pigiau ir tuo atveju, jei įsigysite juos į abi puses iškart. Tai ir patogu ir padeda sutaupyti.

Pigūs lėktuvų bilietai – puikus būdas norintiems sutaupyti kelionės išlaidų. Nesvarbu ar susiruošėte pailsėti, ar keliaujate darbo reikalais visada galima rasti pigių skrydžių pasiūlymų.