Žyma: Danija

Autobusu į Daniją– aukso viduriukas keliaujantiems?

autobusu į Daniją

autobusu į DanijąStraipsnio pavadinimą galima suprasti įvairiai. Aišku, kad kalba sukasi apie dvi šalis. Autobusas – irgi visiems puikiai pažįstama transporto priemonė. Būtent apie ją ir norėtume pakalbėti. Kadangi daugelį vilioja Danija, pabandykime išsiaiškinti, ar važiuoti autobusu į Daniją, būtų geras sprendimas.

Pirmiausia reikėtų užsiminti apie alternatyvą – keliavimą nuosavu automobiliu. Tai atrodo laisvės kupinas pasirinkimas, tačiau reikalaujantis didesnės atsakomybės ir, žinoma, nepriekaištingai tvarkingo automobilio. Nežinant maršruto taip pat gali pristigti pasitikėjimo. Dėl to imama svarstyti apie kelionę mautobusu. Pastarasis būtent tuo ir žavi, kad leidžia atsipalaiduoti, mat prie vairo – patyręs vežėjas. Trumpai tariant, kelionė nuosava mašina gali pernelyg apsunkinti.

Sprendimą keliauti  nedideliu autobusiuku būtų galima pavadinti aukso viduriuku dėl transporto priemonės dydžio. Nei per maža, nei per didelė. Telpa tam tikras skaičius keleivių ir jų bagažas, tačiau sustojus pailsėti nereikia ieškoti XXL dydžio aikštelės. Suprantama, autobusų būna nevienodų. Tai pastebėtina ir kalbant apie markę bei modelį, ir apie amžių. Skirtingos įmonės gali nevienodai prižiūrėti savo transporto priemones, todėl ir vežėjus tenka rinktis atsakingai.

Kelionė į Daniją autobusu neprailgsta tuomet, jei autobusas tvarkingas ir jame veikia visa komforto įranga. Pavyzdžiui, žiemą oro kondicionierius neaktualus, tačiau vasarą tai vienas svarbiausių kriterijų renkantis transporto priemonę. Kadangi kelionė ne tokia ir trumpa (keturženklis kilometrų skaičius), nesinorėtų sėdėti ant sulūžusios sėdynės. Jei įmontuoti saugos diržai, tačiau jie nefunkcionuoja, kelionė apskritai tampa nejauki ir nesaugi. Tokių nemalonumų geriau vengti.

Kelionė į Daniją autobusu gali būti saugi ir smagi. Svarbu tvarkingas autobusiukas ir geras vairuotojas. Tada jaučiamas saugumas, komfortas ir žinoma, kad važiuojama teisinga kryptimi. Su įkvėpimu pasitinkama nauja šalis ir visi joje esantys lankytini objektai.

Kyla klausimas, kuo autobusas pranašesnis prieš skraidančią transporto priemonę, t.y. lėktuvą? Ne paslaptis, kad kai kurie žmonės jaučia skrydžio baimę. Kita priežastimi galėtų būti įvardijama kaina. Taigi, autobusas vėlgi laimi (žinoma, jei jis tvarkingas).

Kontaktas su kitais žmonėmis – įdomus punktas, kurį taip pat reikėtų paminėti.  Mažame autobuse bus kažkiek keleivių, tačiau mažiau nei dieliame. Dėl to diskomforto nejaus didelių grupių nemėgstantys keleiviai. Na, o jei iškils kokių problemų ar atsiras noras pabendrauti, visada žinosite, kad keliaujate ne vieni. Tikras aukso viduriukas.

Jei jau nusprendėte, kaip keliausite, belieka palinkėti sėkmės. Tačiau nesunku nuspėti, kad į Daniją autobusu ar kita transporto priemone traukia uždarbio galimybėmis. Na, o jei jūsų tikslas – poilsis ir nauji įspūdžiai, jų tikrai bus. Kad ir į kokią šalį nuvyktumėte, jus pasitiks nauji pastatai, visai kita atmosfera. Aplink bus svetimtaučiai. Ir visa tai sukuria intrigą. Trokštama paragauti vietinių patiekalų, aplankyti muziejus. Net nueiti į parduotuvę tampa pramoga, mat jos aplinka ir asortimentas kitoks nei Lietuvoje.

Kelionės vilioja. Išsiaiškinome, kad ieškant transporto vilioja autobusai. Važiavimas autobusu atrodo gerai pasvertas sprendimas. Jei vairuotojai patikimi, o transporto priemonės komfortiškos, mėgaujamasi įdomia kelione. Danija pasitinka tokia aplinka, apie kurią grįžus namo pasakosite plačiai šypsodamiesi ir skleisdami geras emocijas.

 

Mes vežame į Daniją saugiai ir patogiai

2 Comments
vezame į danija

vezame į danijaVis dažniau lietuviai ūkius Anglijoje ar žuvų fermas Norvegijoje keičia į panašios koncepcijos darbus Danijoje. Čia lietuviams nėra sudėtinga įsidarbinti, o algos taip pat geros. Tad kodėl gi nepabandžius savo laimės paukštės pagauti šioje, salų kupinoje šalyje?

Numačius norimą darbą Daniją tenka rūpintis kelione. Kaip iki jos nusigauti? Rinktis lėktuvą – tačiau bilietai tikrai nėra patys pigiausi, nes airBaltic tiesiogiai skraidina tik iš Latvijos sostinės. Imti savo automobilį ir susikrovus būtiniausius daiktus morališkai ruoštis ilgai ir varginančiai kelionei? Teisingai, į savo transporto priemonę galėsite prisikrauti norimą kiekį drabužių, maisto produktų ar kitų buities rakandų. Tačiau po kurio laiko galite turėti bėdų dėl mašinos perregistravimo, nuolatinio jos taisymo. Tad kam Jums visos šios bėdos, jei mes vežame į Daniją patogiais ir komfortiškais mikroautobusais.

Pamirškite visus kelionės vargus: ilgą vairavimą, skrydžių atidėliojimą bei nuolatinę įtampą. Galime pasiūlyti daugelio lietuvių greitai pamėgtą ir sėkmingai iki šiol naudojamą kelionės į Daniją paslaugą. Didelis tokio keliavimo privalumas – mes galime Jus paimti Lietuvoje iš sutarto miesto bei nuvežti Danijoje ten, kur Jums reikalinga.

Pamirškite klaidžius šios šalies kelius, Jums nepažįstamus adresus ar kelio ženklus. Vežame į Daniją tiek keleivius, tiek jų siuntas. Tai – puikus būdas nustebinti lietuvius, gyvenančius bet kurioje šalies vietoje. Pristatysime siuntinį gavėjui tiesiai į rankas saugiai ir patikimai. Tai daug pigesnis būdas nei siuntinius transportuoti užsakant logistikos kompanijų teikiamas paslaugas.

Žinoma, vykti į Daniją galite ne tik darbo, bet ir turistiniais tikslais. Šioje šalyje gausu lankomų objektų. Čia visuose miestuose išvysite didelį kiekį ratuotų dviratėmis transporto priemonėmis vietinių gyventojų. Tai – viena populiariausių transporto priemonių šalyje. Jiems patogu keliauti dviračiais į darbą, nuvežti vaiką į darželį ar nuvykti į parduotuvę, nes Danija, kaip ir Lietuva – lygumų kraštas.

Čia daugiau nei pusė šalies teritorijos, neskaitant Grenlandijos ir Farerų salų, yra naudojama žemės ūkiui. Ši valstybė yra viena didžiausių kiaulienos gamintojų pasaulyje. Tad rasti darbą danų fermose, ūkiuose ar šiltnamiuose nėra taip sudėtinga. Yra nemažai įdarbinimo agentūrų, kurios gali padėti norimą darbą susirasti bei padėti sutvarkyti dokumentus. Taigi jei planuojate netrukus keliauti į šią šiaurės Europos šalį, atminkite, kad mes vežame į Daniją puikiai įrengtais bei ilgoms kelionėms specialiai pritaikytais mikroautobusais patikimai ir saugiai.