Žyma: kompiuteriai

Viskas, ką reikia žinoti perkant MacBook Pro Retina

macbook pro

macbook proJeigu nešiojamas kompiuteris jums nėra reikalingas, kad kiekvieną dieną atliktumėte sudėtingas operacijas, tokiu atveju MacBook Pro Retina – rekomenduotinas variantas. Tai kompaktiškas, labai funkcionalus, stilistiškai akiai patrauklus kompiuteris, kuris dažniausiai dėmesį patraukia dėl savo dizaino. Jeigu daugelis žmonių kompiuterį pasirenka dėl išvaizdos, tai lieka juo naudotis dėl itin aukštos kokybės funkcijų, kurios padeda įprastą dieną padaryti kur kas funkcionalesne. MacBook Pro Retina – puikus pasirinkimas, kurį Jums teikia Apple kompanija. Išbandykite privalumus ir pasirinkite teisingai. Įspūdingas ekranas geriausiai apibūdina šį kompiuterį. MacBook Pro Retina – tiek mėgėjų, tiek profesionalų pasirinkimas.

Jeigu nusprendėte, kad šis kompiuteris Jums yra geras pasirinkimas – tokiu atveju rekomenduojame susirinkti visą informaciją, kuri Jums yra aktuali siekiant apsispręsti, ar verta pirkti daiktą. Tuo pačiu nusistatyti konkrečius kriterijus, kurie gali būti esminiai renkantis prietaisą.

  1. Pirmiausia rekomenduojama nusistatyti pinigų sumą, kurią galite išleisti prietaisui. MacBook Pro Retina palyginus su funkcijomis, kurias ji teikia – nėra brangus pasirinkimas. Visgi, jeigu pirksite akcijos metu, tokiu atveju pavyks dar daugiau sutaupyti, tad išnaudokite šio pobūdžio suteikiamas galimybes.
  2. Šis kompiuteris labai giriamas dėl itin aukštos raiškos ekrano. Taigi, net jeigu įsigysite ir kur kas senesnį modelį, kuris jau skaičiuos ne vienerius metus, visgi, jis gali pasigirti kur kas aukštesne raiška, nei kad kitų kompanijų kompiuteriai. Taigi, jeigu mėgstate žiūrėti nuotraukas arba video – įvertinkite Apple kompanijos gaminių teikiamus privalumus.
  3. Renkantis šio modelio kompiuterį reikia atsižvelgti ir į jo galingumo faktorius. Net tos pačios firmos gaminamas tos pačios serijos gaminys gali skirtis savo galingumu. Priklausomai nuo to, koks Jums reikalingas – pasirinkite teisingai. Geriausia yra pasikonsultuoti su profesionalais, kadangi jie įvertinę poreikius geba pasiūlyti patį geriausią ir labiausiai konkrečiai Jūsų poreikius tenkinantį variantą.
  4. Dizaino pasirinkimo aspektu galima susidurti su labai daug pasirinkimų. Žinoma, retas turi kriterijus, pagal kuriuos renkasi daiktą, tačiau MacBook Pro Retina teikia plačias pasirinkimo galimybes. Tiek spalviniu variantu, tiek pačiais įvairiausiais raštais. Kadangi pasirinkimas platus – visi sugebės atrasti tai, kas jiems labiausiai tinka.
  5. Rekomenduojame detaliau atkreipti dėmesį į tai, kiek laiko veikia prietaiso baterija. Vėlgi, Apple kompanijos gaminiai pasižymi ypač gera kokybe, kuomet kalbama apie bateriją. Visgi, viena gali funkcionuoti kiek ilgiau, kai tuo tarpu kitos – trumpiau. Tai labai svarbus aspektas, tad pasirinkite prietaisą, kurio baterija puikiai veikia.
  6. Galiausiai, MacBook Pro Retina turėtų būti perkamas internetu, kadangi daugelis žmonių sutinka, kad tai bene pats geriausias pasirinkimas iš visų egzistuojančių galimybių. Pirkti tiek apžvelgtą, tiek visą kitą Apple produkciją internetu vert, kadangi:
  • Internete paprasčiau pastebėti akcijas, kurių metu galima pigiau apsipirkti.
  • Taip pat virtualiose prekybos vietose egzistuoja platesnė pasiūla.
  • Įvertinkite ir tai, kad daiktas bus pristatytas iki Jūsų namų durų.
  • Pirkti internetu yra labai patogu, kadangi niekur neišėjus iš namų galima gauti tai, ko jums reikia.

MacBook Pro Retina prisideda prie kur kas paprastesnės Jūsų kasdienybės. Įvertinkite suteikiamus privalumus ir pasinaudokite jais.

 

 

 

 

Ruošiamės studijoms: kas geriau nešiojami ar stacionarūs kompiuteriai?

stacionarūs kompiuteriai

stacionarūs kompiuteriaiPradėjus studijuoti, daugeliui abiturientų atsiveria visai naujas pasaulis: kitas miestas, naujos pažintys, įdomios paskaitos ir pan. Visgi, reiktų nepamiršti, kad universitetas ne tik pramogos ar nauji draugai, tai – studijų vieta, kur teks išties ne vieną naktį pasėdėti prie knygų ir kompiuterio, ruošiantis seminaras, atsiskaitomiesiems darbams ir egzaminams, todėl studentas be kompiuterio yra tarsi be rankų.

Jei planuojate pirkti naują kompiuterį, turbūt kyla klausimas, kas geriau: nešiojami ar stacionarūs kompiuteriai?

Nešiojami kompiuteriai yra geriausias pasirinkimas tiems studentams, kuriems svarbu, kad jis būtų visada šalia. Didžiausias nešiojamo kompiuterio privalumas – galimybė prisijungti prie bevielio interneto tinklo, kuris šiuo metu Lietuvoje yra ir universitetuose, ir prekybos centruose ar net autobusuose.  Be to, nešiojami kompiuteriai kompaktiški, pakankamai lengvi, todėl juos galima neštis į paskaitas, jei nesinori paskaitoje pateiktos informacijos konspektuoti sąsiuvinyje. Visgi, reikia pripažinti, kad nešiojami kompiuteriai nėra tokie galingi, kaip stacionarūs, juose mažiau jungčių ir mažiau atminties, todėl įpusėjus studijas gali teikti papildomai pirkti išorinį kietąjį diską. Be to, šių kompiuterių remontas yra brangesnis, o atnaujinimo galimybės ribotos.

Tuo tarpu, stacionarūs kompiuteriai yra puikus pasirinkimas, jei reikia galingo prietaiso. Be to, stacionarų kompiuterį galima pagerinti, pakeičiant pasenusius kompiuterio elementus naujesniais. Stacionarūs kompiuteriai puikus pasirinkimas, jei studijų metu tenka dirbti su specifinėmis projektavimo, nuotraukų apdorojimo ar kitomis, programomis, kurios reikalauja daug vietos ir didelio greičio, nes nešiojamas kompiuteris šių programų gali tiesiog „nepavilkti“. Galiausiai reikia atminti, kad stacionarių kompiuterių tarnavimo laikas yra gerokai ilgesnis. Tai lemia daugybė priežasčių: stacionarus kompiuteris nepatiria „turbulencijos“, kurią tenka iškęsti nešiojamam kompiuteriui kelionių metu, stacionaraus kompiuterio aušinimo sistema ne taip greitai apsivelia dulkėmis ir t.t.

Tiesa, kompiuterio pasirinkimui įtakos turi ir užklasinė veikla: jei laisvu nuo studijų laiku mėgstate žaisti kompiuterinius žaidimus, stacionarus kompiuteris – optimaliausias pasirinkimas, o jei esate filmų mėgėjas, pakaks ir nešiojamo kompiuterio.

Taigi, galima daryti išvadą, kad nešiojami kompiuteriai – tai judėjimo laisvė ir mobilumas, o stacionarūs kompiuteriai – galia ir našumas.

Geriausi nešiojami kompiuteriai 2015 metais

nešiojami kompiuteriai

nešiojami kompiuteriai2015 metai kompiuterių pasaulyje yra išskirtinai konkurencingi, ką lemia ne vienas naujas populiariausių pasaulio IT gamintojų būtent šiais metais išleistas modelis. Labiausiai intriguoja faktas, jog šiais metais gamintojai pasistengė sukurti ne biudžetinius produktus, o kažką ypač konkurencingo savo pajėgumu ir savybėmis. Būtent apie geriausius nešiojamus kompiuterius išleistus 2015 metais šiandien ir kalbėsime.

MSI GT80 Titan

MSI – GT80 Titan yra tas kompiuterius, į kurį savo jau turimą įrenginį iškeistų absoliučiai kiekvienas žmogus. Ir tai yra suprantama, kadangi MSI GT80 Titan yra tikras šių metų rinkos gigantas, išsiskiriantis ypač dideliu pajėgumu praktiškai visais aspektais. Aukščiausios kokybės Intel Core i7 procesorius galbūt ir žavi, bet tai visiškai nublanksta prieš faktą, jog kompiuterio RAM plokštės dydis siekia net 24 GB! Žmonėms, kurie yra susidūrę su tradiciniu RAM plokščių pajėgumu, tai veikiausiai atims žadą. Ir tai yra suprantama, kadangi įprastuose nešiojamuose kompiuteriuose RAM plokščių pajėgumas dažniausiai nesiekia daugiau nei 8 GB, kai šiuo atveju matome net 3 kartus didesnį plokštės pajėgumą. Būtent tai yra vienas esminių MSI GT80 Titan modelio išskirtinumų, leidžiančių vadinti šį gaminį ilgalaikiu pasirinkimu, kuris savo išskirtinį pajėgumą su tokiais duomenimis išlaikys tikrai ne vienerius metus. Visgi, per daug apie šį pirkinį įsisvajoti nepatartina, kadangi jo kaina puikiai atspindi jo kokybę – šis kompiuteris vidutiniškai kainuoja apie 3000 eurų, kas yra pinigų suma, kurią skirti kompiuterio įsigijimui Lietuvoje gali tik pakankamai nedidelė žmonių dalis.

Dell Latitude 11.6
Ilgą laiką Dell kompanijos tikslinė auditorija buvo įprasti kasdieniški vartotojai, kuriems už kompiuterio pajėgumą kur kas didesnę svarbą turi jo kaina. Visgi, šiais metais panašu, jog Dell kompanija kiek pakeitė savo politiką, kadangi naujausias kompanijos gaminamų modelis – Latitude 11.6, akivaizdžiai taikosi į verslo klasę. Tą pirmiausia puikiai atspindi šio nešiojamo kompiuterio kaina, kuri vidutiniškai siekia kiek daugiau nei 3000 eurų. Visgi, teigti, jog tai yra neadekvati pinigų suma, tikrai negalime, ką puikiai atspindi Dell Latitude 11.6 savybės.

Taip, kalbant apie tuos pačius aspektus, kuriuos apžvelgėme kalbėdami apie MSI GT80 Titan, Latitude 11.6 atrodys kaip mažiau dėmesio vertas pasirinkimas – šiame modelyje įdiegtas kiek silpnesnis i5 kartos procesorius, „tik“ 8 GB pajėgumo RAM plokštė, o kietojo disko talpa siekia tik 256 GB. Visgi, kaip ir minėjome – šis nešiojamas kompiuteris yra sukoncentruotas ne į eilinius žmones ar žaidimų mėgėjus, o būtent į verslo klasę, kame ir atsispindi esminiai šio įrenginio privalumai. Pirmiausia būtina paminėti išskirtinai didelę 1.9 GHz siekiančią kompiuterio darbo spartą, kuri idealiai atitinka darbui naudojamam kompiuteriui keliamus lūkesčius. Taip pat, šiame modelyje yra įdiegta visa esminė verslo kompiuterinė įranga, garantuojanti visų verslui reikalingų funkcijų gebėjimą atlikti naudojantis šiuo gaminiu. Trumpai tariant – Dell Latitude 11.6 yra ne tik kompiuterinis įrenginys, bet ir visas verslo opcijų paketas vienoje vietoje, kuris didelę naudą atneštų absoliučiai kiekvienam juridiniam asmeniui. Žinoma, to nebūtų tik finansiniu aspektu, kadangi Dell Latitude 11.6 iš jūsų prieš naudojimąsi juo pasisavins minėtą maždaug 3000 eurų siekiančią pinigų sumą.