Žyma: Lietuva

Mes vežame į Daniją saugiai ir patogiai

2 Comments
vezame į danija

vezame į danijaVis dažniau lietuviai ūkius Anglijoje ar žuvų fermas Norvegijoje keičia į panašios koncepcijos darbus Danijoje. Čia lietuviams nėra sudėtinga įsidarbinti, o algos taip pat geros. Tad kodėl gi nepabandžius savo laimės paukštės pagauti šioje, salų kupinoje šalyje?

Numačius norimą darbą Daniją tenka rūpintis kelione. Kaip iki jos nusigauti? Rinktis lėktuvą – tačiau bilietai tikrai nėra patys pigiausi, nes airBaltic tiesiogiai skraidina tik iš Latvijos sostinės. Imti savo automobilį ir susikrovus būtiniausius daiktus morališkai ruoštis ilgai ir varginančiai kelionei? Teisingai, į savo transporto priemonę galėsite prisikrauti norimą kiekį drabužių, maisto produktų ar kitų buities rakandų. Tačiau po kurio laiko galite turėti bėdų dėl mašinos perregistravimo, nuolatinio jos taisymo. Tad kam Jums visos šios bėdos, jei mes vežame į Daniją patogiais ir komfortiškais mikroautobusais.

Pamirškite visus kelionės vargus: ilgą vairavimą, skrydžių atidėliojimą bei nuolatinę įtampą. Galime pasiūlyti daugelio lietuvių greitai pamėgtą ir sėkmingai iki šiol naudojamą kelionės į Daniją paslaugą. Didelis tokio keliavimo privalumas – mes galime Jus paimti Lietuvoje iš sutarto miesto bei nuvežti Danijoje ten, kur Jums reikalinga.

Pamirškite klaidžius šios šalies kelius, Jums nepažįstamus adresus ar kelio ženklus. Vežame į Daniją tiek keleivius, tiek jų siuntas. Tai – puikus būdas nustebinti lietuvius, gyvenančius bet kurioje šalies vietoje. Pristatysime siuntinį gavėjui tiesiai į rankas saugiai ir patikimai. Tai daug pigesnis būdas nei siuntinius transportuoti užsakant logistikos kompanijų teikiamas paslaugas.

Žinoma, vykti į Daniją galite ne tik darbo, bet ir turistiniais tikslais. Šioje šalyje gausu lankomų objektų. Čia visuose miestuose išvysite didelį kiekį ratuotų dviratėmis transporto priemonėmis vietinių gyventojų. Tai – viena populiariausių transporto priemonių šalyje. Jiems patogu keliauti dviračiais į darbą, nuvežti vaiką į darželį ar nuvykti į parduotuvę, nes Danija, kaip ir Lietuva – lygumų kraštas.

Čia daugiau nei pusė šalies teritorijos, neskaitant Grenlandijos ir Farerų salų, yra naudojama žemės ūkiui. Ši valstybė yra viena didžiausių kiaulienos gamintojų pasaulyje. Tad rasti darbą danų fermose, ūkiuose ar šiltnamiuose nėra taip sudėtinga. Yra nemažai įdarbinimo agentūrų, kurios gali padėti norimą darbą susirasti bei padėti sutvarkyti dokumentus. Taigi jei planuojate netrukus keliauti į šią šiaurės Europos šalį, atminkite, kad mes vežame į Daniją puikiai įrengtais bei ilgoms kelionėms specialiai pritaikytais mikroautobusais patikimai ir saugiai.

Gintaro karoliai vaikams ir suaugusiems

No Comments

Kai reikia kažką nustebinanti ir išsiskirti iš minios, turime sugalvoti kažką itin paprasto, reto, nebrangaus, bet tuo pačiu ir genialaus. Kalbu apie originalią dovaną suaugusiam arba vaikui. Šis galvosūkis visada kirba galvoje prieš šventes ir artimųjų gimtadienius.

Gintaro karoliai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Noriu pasufleruoti vieną neblogą idėją dovanoms. Gintaro karoliai vaikams ir suaugusiems. Jau matau šypsenas ir turbūt mintyse juokiatės 🙂 Juokinga gali pasirodyti tik iš pradžių, tačiau pasigilinus pamatysime, kad gintaro karoliai gali būti puiki dovana.

Baltijos gintaras vis dar laikomas brangiu mineralu (akmeniu vadinti neapsiverčia liežuvis), iš kurio gaminama originali juvelyrika, garsinanti Lietuvą pasaulyje. Taigi, tai šiokia tokia vertė. Tiesa, gintaras auksui neprilyginamas, nors kažkada būtent gintaras buvo brangesnis už šį taurųjį metalą. Bet kuriuo atveju, tai gali būti gana prabangus papuošalas. Priklauso, kokia proga jis bus dėvimas.

Baltijos gintaras turi gydomųjų savybių. Tai ne sapalionės apie stebuklingus akmenėlius ir jų energiją ir ryšius su kosmosu ir ateiviais… Moksliškai įrodyta, kad gintaro sudėtyje esanti sukcino rūgštis, kurios mūsų organizme yra per mažai, padeda imuninei sistemai, medžiagų apykaitai, taip pat net apsaugo nuo buities prietaisų skleidžiamų bangų ir silpnos radiacijos. Gintaras – anti-alergenas, padedantis organizmo imuninei sistemai kovoti su ore skraidžiojančiais alergenais. Gintaro panaudojimas klasikinėje medicinoje ir chemijos pramonėje dar kartą įrodo, kad visos gydomosios savybės yra ne koks mitas ar pramanai. Dėl to užsienyje labai populiaru gintaro karolius dovanoti kūdikiams, kurių laukia skausmingas dantų dygimo periodas. Gintaras sumažina kūno temperatūrą ir ramina organizmą esant skausmui, dėl to užsienio mamos nedvejodamos perka gintarinius karoliukus savo mažyliams.

Originalumas yra ne ką svarbesnis momentas. Kitas dalykas – patriotizmas. Lietuviai didžiuojasi gintaru, tai nacionalinio identiteto dalis, todėl gintaro karoliai vaikams ir suaugusiems reiškia ne tik originalumą (aukso grandinėles nešioja kas penktas žmogus, o kiek matėte žmonių su gintaro karoliais? Net su mediniais karoliais yra daugiau žmonių…). Galite sakyti, kad gintaro karoliai – tik močiutėms per „Duokim garo“ laidą penktadienį ar kaimo kapelos koncertą, bet tai vaikiška. Gintarus vertina ir jauni žmonės, ne tik pagyvenę. Kadangi gintaro spalvų gama gana plati, galima išsirinkti itin šiuolaikiškai atrodančius karolius.

Gintaro karoliai gaminami Lietuvoje, tad pirkdami juos remiate Lietuvos smulkųjį verslą. Aš pats nešioju karolius ir ne kartą esu sulaukęs žmonių dėmesio. Jei dėmesys iš aplinkinių jums svarbus, tikrai pasidovanokite karolius sau ir pamatysite, kaip lengva užmegzti pokalbį su nepažįstamaisiais 😉

 

Categories: Grožis Sveikata

Tags: , ,