Žyma: mikroautobusų nuoma Vilniuje

Pakeliui į didžiausią gyvenimo šventę – išsinuomotu mikroautobusu

mikroautobusų nuoma Vilniuje

mikroautobusų nuoma VilniujeVestuvės – vienas svarbiausių švenčių gyvenime. Tačiau iki to lemtingojo „taip” tenka nuveikti daugybę paruošiamųjų darbų norint, jog viskas vyktų kaip suplanuota. Transportas – vienas iš diskutuotinų klausimų. Kaip vienas iš variantų neretai apsvarstoma ir mikroautobusų nuoma Vilniuje.

Kas daro įtaką transporto pasirinkimą vestuvėms?

Kaina

Vestuvės siejasi su didelėmis išlaidomis. Tik nedidelė dalis jaunavedžių gali sau leisti prabangą netaupyti. Likusieji privalo ieškotu vietų, kuriose įmanoma „susispausti”. Kodėl tai negalėtų būti transportas? Mikroautobusų nuoma Vilniuje, lyginant su limuzinų ar retro stiliaus automobilių nuoma, kainuoja gerokai pigiau. O rezutatas – tas pats. Juk tai tėra susisiekimo priemonė iš vieno taško į kitą – kam permokėti?

Jaunųjų pageidavimai

Idealu, jei vestuvių eiga išpildo jaunųjų norus, o ne tėvų ar senelių. Tarkime, jei jaunasis yra užkietėjęs konkrečios automobilio markės gerbėjas, tikėtina, jog ir vestuvių dieną norės keliauti būtent juo ir mikroautobusų variantas bus net nesvarstomas. Tačiau jei pageidaujama paprastumo, bet kartu ir originalumo – mikroautobusai gali būti kaip tik. Ir visai nesvarbu, jei senelė kategoriškai reikalauja limuzino ceremonijoje!

Vestuvių tematika

Bene esminį vaidmenį renkantis transporto priemonę turi vestuvių tematika – pastaroji turi derėti prie visų detalių. Tradicinių vestuvių metu tinkamiausias variantas – klasikinis solidus limuzinas, retro stiliaus – akį traukiantys senoviniai automobiliai. O kokiai temai aktualūs mikroautobusai? Tai priklauso nuo fantazijos ir noro: šie puikiai tiks tiek įsijautus į nerūpestingų gėlių vaikų kailį, tiek įgyvendinant crazy vestuvių idėją. Tiesa, svarbu pagalvoti ir apie tai, ar transporto priemonė bus aktuali vestuvių fotosesijoje. Jei taip, reikia įvertinti, ar mikroautobusas bus tam vizualiai tinkamas.

Anksčiau aprašyti kriterijai daugiausia aktualūs kalbant apie transporto parinkimą jauniesiems bei kitiems svarbiems šventės dalyviams – pulkui, piršliams, liudininkams. Mikroautobusų nuoma Vilniuje eiliniams vestuvių svečiams – bene idealiausias pasirinkimas kainos bei kokybės atžvilgiu. Šiuo transportu svečiai patogiai pasieks iškilmių vietą bei bus parvežti namo. Šventėms išsinuomojamus mikroautubusus galima papuošti pageidaujamomis dekoracijomis, taip suteikiant šiai, iš pažiūros paprastai, transporto priemonei tam tikrą „cinkelį”.

Mikroautobusų nuoma: patarimai keliaujantiems

mikroautobusų nuoma

mikroautobusų nuomaTurbūt niekas neišdrįs ginčytis su teiginiu, kas atostogos yra vienas laukiamiausių metų įvykių. Mes visi nekantriai jas planuojame ir svarstome, koks keliavimo būdas yra geriausias. Jei jums atostogos asocijuojasi su šiltaisiais kraštais, saule ir žydra jūra, skrydis lėktuvu – optimaliausias pasirinkimas, o štai, jei esate laisvo apisprendimo mylėtojas ir neįsivaizduojate savo atostogų be geriausių draugų kompanijos, mikroautobusų nuoma yra subalansuota kaip tik jums.

Didžiausias privalumas keliaujant mikroautobusu yra tas, kad patys galite pasirinkti savo kelionės maršrutą ir jį keisti, pasikeitus aplinkybėms. Žinoma, kelionė mikroautobusu turi savų niuansų, kuriuos turėtumėte žinoti.

Visų pirma, prieš pajudant iš namų, būtina gerai apgalvoti savo maršrutą. Tarkim, jei planuojate keliauti užsienyje, turėtumėte iš anksto išsiaiškinti, kokie keliai yra mokami, jei sunkiai gaudotės žemėlapiuose, pasiskolinkite arba išsinuomokite GPS navigacinę sistemą, nes tokiuose didmiesčiuose, kaip Berlynas ar kaimyninė Varšuva, galima labai greitai pasiklysti.

Visų antra, prieš kelionę vertėtų skirti pakankamai dėmesio mikroautobuso techninei apžiūrai, nes keliauti tvarkinga transporto priemone visada yra saugiau ir ramiau. Tiesa, jei nusprendėte, kad mikroautobusų nuoma – geresnis pasirinkimas, nei šią aštuonvietę transporto priemonę skolintis iš draugo, dėl techninės mikroautobuso būklės galite būti ramūs. Mat, visi nuomojami mikroautobusai yra pakankamai nauji ir tvarkingi, be to, turi privalomąjį civilinį draudimą, o nelaimės atveju, visada sulauksite pagalbos kelyje.

Mikroautobusų nuoma išties labai populiari, nes galima keliauti su geriausiais draugais ar kelioms šeimoms bei pasiimti tiek daiktų, kiek tik širdis geidžia, nes erdvioje bagažinėje tilps viskas. Kita vertus, jei norite sutaupyti pinigų kurui, nepersistenkite dėl bagažo ir gerai apgalvokite, ko kelionėje jums išties prireiks, o ką geriau palikti namuose. Atminkite, kas 50 bagažo kilogramų padidina transporto priemonės kuro sąnaudas apie 2 proc.

Ir galiausiai, jei iš visų keliaujančių yra tik vienas vairuotojas, kurio niekas negali pakeisti, jis per parą turi kokybiškai išmiegoti 7-8 val. Tad, planuodami savo kelionės maršrutą, nepamirškite apgalvoti, kur nakvosite.

Taigi, jei įsiminsite šiuos patarimus ir planuodami kelionę į juos nenumosite ranka, jūsų laukia išties smagus laikas, praleistas „ant ratų“.