Viskas, ką turite žinoti keliaudami keltu

keltų bilietaiNepaisant to, kad lėktuvai yra viena iš populiariausių priemonių pasiekti galutinį tašką, vis dar yra žmonių, kurie mielai renkasi kelto teikiamus privalumus. Neabejotinai tai vienintelė priemonė, kuri leidžia pasiekti reikiamą tašką kertant jūrą ar vandenyną. Žinoma siekiant keliauti katu su savo auto transporto priemone. Keltų bilietai suteikia galimybę tiek Jums, tiek jūsų mašinai pasiekti reikiamą rezultatą, kad ir koks jis būtų, o plačias galimybes siūlančios kompanijos prideda labai daug papildomų pliusų, kuriais nepasinaudoti yra tiesiog nuodėmė.

Turbūt Jums, kaip ir daugeliui yra puikiai žinomas posakis, kad informacijos nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Tokiu atveju mes jums pateikiama viską, ką reikia žinoti nusprendus keliauti keltu.

  1. Keltų bilietai galimi ir gyvūnams, tačiau apie juos privalote informuoti. Kiekviena firma nustato savo sąlygas kuomet kalbama apie kelionę su gyvūnu. Būtinai pasidomėkite.
  2. Neįgalieji asmenys taip pat privalo informuoti kelionių agentūrą. Privalu nurodyti, kokio pobūdžio papildomos technikos ar pagalbos asmeniui gali reikėti.
  3. Keltų bilietai savo kaina skiriasi priklausomai nuo to, su kokia ir apskritai ar su kokia nors transporto priemone keliaujate.
  4. Vietoje privalu būti bent valandą prieš prasidedant kelionei. Jei pavėluosite – visos problemos liks jūsų rankose.
  5. Jei nesate tikras, ar nesergate jūrlige – būtinai įsidėkite vaistų, kurie gali padėti kelionės metu.
  6. Keltų bilietai neįskaičiuoja maisto ar kitokio pobūdžio paslaugų. Tačiau galimybės pavalgyti egzistuoja, tad turintys su savimi grynųjų pinigų tikrai nebadaus.
  7. Keltų bilietai skiriami ir pagal tai, kokio pobūdžio kelionės norite. Galima išsinuomoti su nakvyne kajutėje, arba galite miegoti savo transporto priemonėje. Nenuomojantys kajutės moka daug pigiau.
  8. Jei prieš kelionę ar kelionės metu jums kyla kokių nors klausimų – visada galite kreiptis į personalą, kuris jums suteiks visus reikalingus atsakymus.

Keltų bilietai suteikia jums galimybę iš vieno taško pakliūti į kitą. Tai gana populiari keliavimo priemonė, kuri kartais net laimi prieš skrydžius. Paprasčiausiai, plaukimas keltu suteikia galimybę pasiimti tiek daiktų, kiek norite, o skrydžiai kilogramų kiekį visada apriboja. Juolab, kaina nėra didelė, o plaukimas gali būti labai smagus nuotykis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.