Žyma: taupymas

Gyvybės draudimas ar pensijų fondai?

Kaupti arba investuoti pinigus nėra taip paprasta. Kartais norisi savo lėšas apsaugoti, jas saugiai padidinti, tačiau neretai pritrūkstama žinių ar tinkamos informacijos. Juk kiekvienas nori pasirūpinti savo senatve, todėl pinigus derėtų kaupti jau nuo jaunų dienų. Gyvybės draudimas bei pensijų fondai sėkmingai padeda realizuoti šiuos tikslus bei užtikrina finansinę paramą tada, kai jos labiausiai reikia.

Labiausiai senatvė skatina susirūpinti pajamomis, kurios vėlyvame amžiuje gaunamos iš valstybės. Tai valstybinė pensija, kuri retai kada išmokama laiku, o dar rečiau yra norimo dydžio. Kai dirbti nebeįstengiama tenka gyventi tokiomis sąlygomis, kokias diktuoja valdžia. Neretai tai suteikia daug išbandymų, todėl susirūpinti papildomais pinigais senatvėje yra nepaprastai naudinga. Pensijų fondai padeda sudurti galą su galu, kai valstybinė pensija negali suteikti to, ko norima.

Privati pensija neabejotinai gelbsti senatvėje, tačiau ji nepadeda mirties atveju ar situacijoje, kurioje kyla grėsmė žmogaus sveikatai. Tuo tarpu gyvybės draudimas pateikia kiek kitokią taupymo alternatyvą, galinčią suteikti pagalbą nelaimėje. Kai žmogus miršta, įprasta pensijų fondo sutartis nesuteikia specialių lengvatų. Pagal sutartį pensija išmokama įgaliotam asmeniui tais pačiais laiko intervalais, kokie buvo sutarti. Tuo tarpu draudimas įpareigoja išmokėti visą pinigų sumą iš karto, nesvarbu ar buvo sumokėti visi draudimo įnašai ar tik vienas jų. Tai ištiesia patikimą pagalbos ranką šeimos nariams, kurie išgyvena sunkią emocinę bei finansinę padėtį.

Tiek pensijų fondai, tiek draudimas pateikia aktualų sprendimą asmenims, kurie rūpinasi savo ir savo artimųjų gerove. Ateitimi stengiamasi susirūpinti iš anksto, kadangi gyvenimas niekada nestovi vietoje – niekada negali žinoti, kaip susiklostys tavo gyvenimas po daugelio metų. Ramu, kai žinai, jog pinigų ateityje tau netruks. Dabartinė ekonomika skatina susirūpinti savo finansais, tad atsidėti dalį pinigų rytojuj yra rekomenduojama jau nuo jaunų dienų. Įvairios taupymo alternatyvos padeda tai atlikti patikimiau bei saugiau.

Taigi, gyvybės draudimas ir kitos taupymo alternatyvos padeda asmenims sutaupyti pinigų ateičiai bei apsaugoti savo artimųjų finansus tokiomis akimirkomis, kai netikėtai ištinka mirtis ar nelaimingas atsitikimas. Pasirūpinti savo artimaisiais yra svarbu, tad geriausia tuo susirūpinti jau iš anksto.

Ar IKI akcijos padeda sutaupyti?

No Comments
akcijos

akcijosDažnai savo aplinkoje tenka išgirsti abejingumo kupinas nuomones apie prekybos centrų akcijas ir jų naudą. Ar tai naudinga? Kaip tai padeda sutaupyti? Kuo tikėti? Keista, tačiau šie klausimai yra pilni nepasitikėjimo ir kritikos, o viskas iš tiesų yra kur kas paprasčiau. Vienos didžiausių prekybos tinklų IKI akcijos nėra iliuzija ar paprastas reklaminis triukas, tai tarpusavio santykiais paremta pardavimų strategija.

Didieji prekybos centrai tiesiogiai bendradarbiauja su produktų tiekėjais, todėl jų prekių kataloguose tikrai išvysite neabejotinai gausų pačių įvairiausių prekių asortimentą. Tarpusavio santykiai leidžia ne tik išplėsti verslo plėtrą, bet tuo pačiu sumažinti ir produktų kainą. Tai gera žinia potencialiems pirkėjams ir žemų kainų medžiotojams. Sutaupyti šiuo metodu tikrai galima, tereikia pasirinkti tinkamas prekes už prieinamą kainą. Kai šiuolaikinėje visuomenėje produktų kainos nenumaldomai kyla, nėra kitos išeities, kaip ieškoti tai, kas ekonomiška, pigu ir naudinga.

Dabartinė Lietuvos ekonomika yra ne itin stabili, todėl kiekvienas privalo prižiūrėti savo finansinę padėti ir esant krizei, užtikrinti efektyvų sprendimo būdą. Pinigų švaistyti nederėtų, nes niekada negali žinoti, kada jų prireiks labiausiai. Vienas klaidingas ėjimas gali pastūmėti į nepavydėtiną padėtį, tačiau ne viskas yra taip blogai, kaip galėtų būti. IKI akcijos sumažina įvairių produktų kainas ir sukuria itin palankias sąlygas kasdienių produktų ar reikmenų įsigijimui už žymiai mažesnę kainą. Konkurencingos kainos ir įvairiapusiškas požiūris į klientų norus atveria malonios atmosferos ir paslaugių darbuotojų aplinką. Visa tai yra patogu ir praktiška.

Priešiškas požiūris į reklamą ir įvairius akcijų metu siūlomus ypatingus pasiūlymus yra ne iki galo pagrįstas. Tiesa, kompanijos skiria nemažas išlaidas prekių populiarinimui įvairiais būdais. Dažnai tai būna internetas, televizija ar radijo stotis, todėl dalis šių patiriamų išlaidų prisideda ir prie produktų kainos. Tačiau net ir įvairių akcijų metu lojalūs klientais turi galimybę sutaupyti nemažą kiekį pinigų net ir vieno apsipirkimo metu.

IKI akcijos žada nerūpestingą malonumo jausmą kiekvieno apsipirkimo metu. Sumažinkite išlaidų kiekį, žinodami, jog tai yra geriausias sprendimas jums ir jūsų jaukiems namams.