Žyma: verslininkai

Kada ateina laikas įmonę perleisti kitiems?

imoniu pardavimas

imoniu pardavimasSakoma, kad verslas tai žaidimas, kuriame reikia numatyti mažiausiai penkis ėjimus į priekį. Deja, retas iš mūsų pasižymime ekstrasenso sugebėjimais. Užtat ateina riba, kada pagalvoji, jog atidavei viską ką galėjai ir dar daugiau. Ar tai jau viskas? Kaip atrodo ta riba, kuri kiekvienam turi tapti verslo perleidimo signalu?

Idėjų stoka

Tikri verslo džiunglių vilkai pripažįsta, kad imoniu pardavimas pradeda kirbėti galvoje intuityviai. Vienas iš signalų, kad intuicija kažką kužda nesuprantama kalba ir reikia nustoti skubėti, o pradėti klausyti yra idėjos. Dar tiksliau, idėjų stoka. Jeigu net kelis metus negalime sugeneruoti pelną nešančių idėjų reikia susimąstyti: Ar tik į mūsų kiemą nesibeldžia būtinas imoniu pardavimas?

Nuostoliai

Dėl idėjų stokos atsiranda nuostoliai. Tai nėra apdairumo ar kitų išorinių faktorių padariniai, o tiesiog netinkamai valdomos korporacijos pasekmė. Juk imoniu pirkimas pradedamas su visu pluoštu strategijų, įdomiausių minčių ir noro jas įgyvendinti. Tačiau jeigu Jūs ir Jūsų komanda jau ilgą laiką nesugeneruojate idėjos, nepasirenkate strategijos, o pelno/nuostolių ataskaitoje matomas riebus minusas yra ženklas, kad imoniu pardavimas pamažu tampa neišvengiama būtinybe.

Beje, kartais nutinka ir taip, kad uab pirkimas pardavimas panaikina visą ūpą labai greitai. Tiesiog, per porą mėnesių suprantame, kad atsidūrėme ne savose rogėse ir yra būtinas nauju uab pardavimas.

Pervargimas arba depresija

Vienas iš dažniausių perdegimo ženklų, rodančių, kad reiktų įmonės valdymą patikėti kitam asmeniui yra pervargimas arba net depresinė būsena. Besitęsiant tokiai būsenai ilgiau imoniu pardavimas vilniuje, imoniu pardavimas kaune ar uab pardavimas klaipedoje tampa būtinybe dėl savo asmeninės sveikatos.

Kartais naujai isteigtu imoniu pardavimas išgelbėja nuo klaidingai pasirinktų žingsnių ar ateityje gresiančio bankroto.

Svarbu atminti, kad imoniu pardavimas nėra pasaulio pabaiga. Tai trumpos atostogos, kurių metu galite pakreipti savo gyvenimą tinkama linkme. Juk uab ar mb pardavimas yra toks pats greitas procesas, kaip ir jų pirkimas. Tad jeigu dvejonės neleidžia ramiai miegoti, o širdis vis daužosi kaip pašėlusi, greičiausiai reikia netrumpos pertraukos. Būtent išlaisvinti iš tokių būsenų gali verslo perleidimas.

Įmonės registravimas internetu: informacija ir patarimai registruojant Anglijoje ir Lietuvoje

įmonių registravimas

įmonių registravimasLietuvoje įmonių registravimas yra prieinamas tiek gyvai, tiek ir internetu. Kiekvienas paslaugą gali pasirinkti tokią, kokia jam yra patogiausia. O kadangi vis daugiau lietuvių keliauja laimės ieškoti į Angliją, o ir vis dažniau jiems ten pavyksta susikurti gerbūvį, ta proga šį kartą straipsnis su keliais patarimais apie tai, kaip vyksta įmonių registravimas internetu Anglijoje (UK) ir Lietuvoje.

Įmonės registravimas internetu Lietuvoje: eiga ir patarimai

  1. Lietuvoje savo naują įmonę galite registruoti internetu naudodamiesi elektronine Registrų centro klientų savitarnos sistema. Tiesa, tam, kad galėtumėte internetu registruoti įmonę, Jums reikia atitikti dešimties punktų reikalavimų sąrašą. Iš esmės visų formų įmonės yra registruojamos labai panašiai kaip UAB. Dėl to šis patarimų sąrašas tęsiamas pagal UAB formos įmonės registravimui skirtus patarimus.
  2. Rezervuokite savo pageidaujamą įmonės pavadinimą. Įsitikinkite, kad toks dar nėra užregistruotas.
  3. Jau minėtoje Registrų centro klientų savitarnos sistemoje pateikite juridinio asmens prašymą registruoti JAR. Kai tik pateiksite visą būtiną informaciją, elektroninė įmonių registravimo sistema suformuos ir pateiks Jums tolimesnius dokumentus: steigimo aktą arba sutartį, įstatus bei prašymą registruoti JAR. Jei įmonės buveinė registruojama patalpų, nepriklausančių steigėjui, adresu, tuomet elektroninė sistema pateikia dar vieną papildomą dokumentą.
  4. Atidarykite įmonės banko sąskaitą, įneškite ne mažesnę nei 2500 eurų sumą ir taip suformuokite įstatinį kapitalą reikalingą įmonės realizacijai.
  5. Pasirašykite visus dokumentus naudodamiesi savo kvalifikuotu elektroniniu parašu.

Įmonės registravimas internetu Anglijoje

Procedūra paprastai trunka 24 valandas ir kainuoja 12 svarų. Anglijoje įmonės registravimas prieinamas internetu jeigu:

  1. Registruojama įmonė yra privati akcinė bendrovė;
  2. Registruojama įmonė naudoja pavyzdinius įstatus;
  3. Registruojamos įmonės pavadinime nėra žodžių, kurių naudojimui Jums reikia gauti leidimą.

                      Prieš įmonės registraciją Jums reikės:

  • Įmonės pavadinimo ir buveinės adreso;
  • Įmonės direktorių vardų, pavardžių ir adresų, jei yra sekretorių, tuomet reikalingi ir jų duomenys;
  • informacijos apie akcininkus ir įstatinį kapitalą;
  • informacijos apie žmones turinčius didelę galią kontroliuoti Jūsų įmonę, pavyzdžiui visi turintys daugiau nei 25 procentus akcijų arba visi turintys balsavimo teisę;
  • Jūsų standartinio pramonės klasifikatoriaus — NAK kodo (angl. SIC code), tai yra skaičius, kuris identifikuoja Jūsų įmonės veiklą.

Norite patikėti savo įmonės registravimo procesą specialistams? Kreipkitės: https://www.finbiuras.lt/imoniu-steigimas.html.