Žyma: nešiojami kompiuteriai

Apple kompiuteriai – mados klyksmas?

„Apple“ kompiuteriai

„Apple“ kompiuteriaiVisi girdėjome, kokia populiari firma yra ,, Apple ‘‘. Visi žino, kad tai vienas iš perkamiausių technologinių produktų visame pasaulyje, kurie savo klientams turi paruošę daug įdomių technologinių įrenginių, tačiau šiandien mes aptarsime ,, Apple ‘‘ kompiuterius. Tai viena perkamiausių prekių visame pasaulyje, tačiau šio produkto fanatikai ir tie, kurie nemėgsta šio produkto, niekaip nesutaria – vieni sako, kad tai mada, kiti sako, kad „ Apple “ kompiuteriai yra vieni geriausių pasaulyje. Kompiuteriai vieniems žmonėms gali būti geri, kitiems – ne. Tai priklauso nuo to, kokie parametrai žmogui reikalingi, ką jis planuoja veikti su naujuoju savo kompiuteriu.

Visi žinome, kad „Apple“ kompiuteriai yra vieni brangiausių visame pasaulyje, tačiau tie, kurie juos išbandė, vieningai sako, kad šie produktai verti tokių pinigų. Ar tai tiesa, žino tik tas žmogus, kuris turi tokį kompiuterį. „ Apple “ kompiuterių kaina yra iš tiesų didelė, daug žmonių mano, kad tai dėl išskirtinio šių kompiuterių dizaino, esą šie kompiuteriai parametrais ypatingai nesiskiria nuo kitų, paprastesnių, pigesnių kompiuterių. Prieš perkant tokį produktą, visuomet vertėtų paskaityti „ Apple “ kompiuterių atsiliepimus internete, galbūt kažkas nesenai pirko tokį kompiuterį kaip Jūs, ir padės Jums nuspręsti, ar teisingai planuojate investuoti pinigus. „ Apple “ nešiojami kompiuteriai yra labai patogus daiktas, dėl savo itin lengvo svorio, idealaus dizaino, kurio neturi ir turbūt niekada neturės jokie kiti nešiojamų kompiuterių kūrėjai.

Grįžtant prie finansinės šių kompiuterių pusės, norint įsigyti „ Apple “ kompiuterį pigiau, galite pabandyti jų paieškoti skelbimų portaluose, tačiau tai labai rizikinga sritis, kadangi nežinote kokį daiktą perkate, kaip jis buvo naudojamas. Kaip jau minėjau, „ Apple “ kompiuterių kainos yra išties didelės, todėl vienas iš sprendimo būdų yra kompiuterį pirkti jau panaudotą, tačiau šiuo atveju kartu su kompiuteriu Jūs nusiperkate ir dalelę rizikos. Kitas puikus būdas nusipirkti kompiuterį – lizingas. „ Apple “ kompiuteriai išsimokėtinai yra būtent tas sprendimas, kuris gali padėti žmonėms šiuo metu neturintiems pilnos pinigų sumos. Pirkdami naują produktą, atsižvelkite į „ Apple “ kompiuterių komentarus internete, paskaitykite paskutines naujienas apie naujausius modelius, galbūt rasite naudingos medžiagos.

Iš visų mano paminėtų faktų galima daryti išvadą, kad „ Apple “ kompiuteriai yra puikus pasirinkimas perkant nešiojamą kompiuterį, tačiau jis yra puikus tik tuo atveju, jeigu esate įsitikinęs, kad sugebėsite susitvarkyti su visai kitokia operacine sistema, o kompiuteris paspartins Jūsų darbo našumą. Visais kitais atvejais, savo pirkiniu nesidžiaugsite, o po kiek laiko galvosite, kad Jūs irgi buvote kaip daugelis, kurie turi „ Apple “ gaminius – šio prekinio ženklo gerbėjai.

Ruošiamės studijoms: kas geriau nešiojami ar stacionarūs kompiuteriai?

stacionarūs kompiuteriai

stacionarūs kompiuteriaiPradėjus studijuoti, daugeliui abiturientų atsiveria visai naujas pasaulis: kitas miestas, naujos pažintys, įdomios paskaitos ir pan. Visgi, reiktų nepamiršti, kad universitetas ne tik pramogos ar nauji draugai, tai – studijų vieta, kur teks išties ne vieną naktį pasėdėti prie knygų ir kompiuterio, ruošiantis seminaras, atsiskaitomiesiems darbams ir egzaminams, todėl studentas be kompiuterio yra tarsi be rankų.

Jei planuojate pirkti naują kompiuterį, turbūt kyla klausimas, kas geriau: nešiojami ar stacionarūs kompiuteriai?

Nešiojami kompiuteriai yra geriausias pasirinkimas tiems studentams, kuriems svarbu, kad jis būtų visada šalia. Didžiausias nešiojamo kompiuterio privalumas – galimybė prisijungti prie bevielio interneto tinklo, kuris šiuo metu Lietuvoje yra ir universitetuose, ir prekybos centruose ar net autobusuose.  Be to, nešiojami kompiuteriai kompaktiški, pakankamai lengvi, todėl juos galima neštis į paskaitas, jei nesinori paskaitoje pateiktos informacijos konspektuoti sąsiuvinyje. Visgi, reikia pripažinti, kad nešiojami kompiuteriai nėra tokie galingi, kaip stacionarūs, juose mažiau jungčių ir mažiau atminties, todėl įpusėjus studijas gali teikti papildomai pirkti išorinį kietąjį diską. Be to, šių kompiuterių remontas yra brangesnis, o atnaujinimo galimybės ribotos.

Tuo tarpu, stacionarūs kompiuteriai yra puikus pasirinkimas, jei reikia galingo prietaiso. Be to, stacionarų kompiuterį galima pagerinti, pakeičiant pasenusius kompiuterio elementus naujesniais. Stacionarūs kompiuteriai puikus pasirinkimas, jei studijų metu tenka dirbti su specifinėmis projektavimo, nuotraukų apdorojimo ar kitomis, programomis, kurios reikalauja daug vietos ir didelio greičio, nes nešiojamas kompiuteris šių programų gali tiesiog „nepavilkti“. Galiausiai reikia atminti, kad stacionarių kompiuterių tarnavimo laikas yra gerokai ilgesnis. Tai lemia daugybė priežasčių: stacionarus kompiuteris nepatiria „turbulencijos“, kurią tenka iškęsti nešiojamam kompiuteriui kelionių metu, stacionaraus kompiuterio aušinimo sistema ne taip greitai apsivelia dulkėmis ir t.t.

Tiesa, kompiuterio pasirinkimui įtakos turi ir užklasinė veikla: jei laisvu nuo studijų laiku mėgstate žaisti kompiuterinius žaidimus, stacionarus kompiuteris – optimaliausias pasirinkimas, o jei esate filmų mėgėjas, pakaks ir nešiojamo kompiuterio.

Taigi, galima daryti išvadą, kad nešiojami kompiuteriai – tai judėjimo laisvė ir mobilumas, o stacionarūs kompiuteriai – galia ir našumas.

Geriausi nešiojami kompiuteriai 2015 metais

nešiojami kompiuteriai

nešiojami kompiuteriai2015 metai kompiuterių pasaulyje yra išskirtinai konkurencingi, ką lemia ne vienas naujas populiariausių pasaulio IT gamintojų būtent šiais metais išleistas modelis. Labiausiai intriguoja faktas, jog šiais metais gamintojai pasistengė sukurti ne biudžetinius produktus, o kažką ypač konkurencingo savo pajėgumu ir savybėmis. Būtent apie geriausius nešiojamus kompiuterius išleistus 2015 metais šiandien ir kalbėsime.

MSI GT80 Titan

MSI – GT80 Titan yra tas kompiuterius, į kurį savo jau turimą įrenginį iškeistų absoliučiai kiekvienas žmogus. Ir tai yra suprantama, kadangi MSI GT80 Titan yra tikras šių metų rinkos gigantas, išsiskiriantis ypač dideliu pajėgumu praktiškai visais aspektais. Aukščiausios kokybės Intel Core i7 procesorius galbūt ir žavi, bet tai visiškai nublanksta prieš faktą, jog kompiuterio RAM plokštės dydis siekia net 24 GB! Žmonėms, kurie yra susidūrę su tradiciniu RAM plokščių pajėgumu, tai veikiausiai atims žadą. Ir tai yra suprantama, kadangi įprastuose nešiojamuose kompiuteriuose RAM plokščių pajėgumas dažniausiai nesiekia daugiau nei 8 GB, kai šiuo atveju matome net 3 kartus didesnį plokštės pajėgumą. Būtent tai yra vienas esminių MSI GT80 Titan modelio išskirtinumų, leidžiančių vadinti šį gaminį ilgalaikiu pasirinkimu, kuris savo išskirtinį pajėgumą su tokiais duomenimis išlaikys tikrai ne vienerius metus. Visgi, per daug apie šį pirkinį įsisvajoti nepatartina, kadangi jo kaina puikiai atspindi jo kokybę – šis kompiuteris vidutiniškai kainuoja apie 3000 eurų, kas yra pinigų suma, kurią skirti kompiuterio įsigijimui Lietuvoje gali tik pakankamai nedidelė žmonių dalis.

Dell Latitude 11.6
Ilgą laiką Dell kompanijos tikslinė auditorija buvo įprasti kasdieniški vartotojai, kuriems už kompiuterio pajėgumą kur kas didesnę svarbą turi jo kaina. Visgi, šiais metais panašu, jog Dell kompanija kiek pakeitė savo politiką, kadangi naujausias kompanijos gaminamų modelis – Latitude 11.6, akivaizdžiai taikosi į verslo klasę. Tą pirmiausia puikiai atspindi šio nešiojamo kompiuterio kaina, kuri vidutiniškai siekia kiek daugiau nei 3000 eurų. Visgi, teigti, jog tai yra neadekvati pinigų suma, tikrai negalime, ką puikiai atspindi Dell Latitude 11.6 savybės.

Taip, kalbant apie tuos pačius aspektus, kuriuos apžvelgėme kalbėdami apie MSI GT80 Titan, Latitude 11.6 atrodys kaip mažiau dėmesio vertas pasirinkimas – šiame modelyje įdiegtas kiek silpnesnis i5 kartos procesorius, „tik“ 8 GB pajėgumo RAM plokštė, o kietojo disko talpa siekia tik 256 GB. Visgi, kaip ir minėjome – šis nešiojamas kompiuteris yra sukoncentruotas ne į eilinius žmones ar žaidimų mėgėjus, o būtent į verslo klasę, kame ir atsispindi esminiai šio įrenginio privalumai. Pirmiausia būtina paminėti išskirtinai didelę 1.9 GHz siekiančią kompiuterio darbo spartą, kuri idealiai atitinka darbui naudojamam kompiuteriui keliamus lūkesčius. Taip pat, šiame modelyje yra įdiegta visa esminė verslo kompiuterinė įranga, garantuojanti visų verslui reikalingų funkcijų gebėjimą atlikti naudojantis šiuo gaminiu. Trumpai tariant – Dell Latitude 11.6 yra ne tik kompiuterinis įrenginys, bet ir visas verslo opcijų paketas vienoje vietoje, kuris didelę naudą atneštų absoliučiai kiekvienam juridiniam asmeniui. Žinoma, to nebūtų tik finansiniu aspektu, kadangi Dell Latitude 11.6 iš jūsų prieš naudojimąsi juo pasisavins minėtą maždaug 3000 eurų siekiančią pinigų sumą.